Новини суспільства

Запорізькі церкви використали 8 березня як привід благовістити

8 березня – прекрасний привід благовістити. Таким чином церкви Запоріжжя євангелізували на вулицях міста, даруючи жінкам квіти та розповідаючи Благу звістку про Ісуса Христа.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

В Запоріжжі один із місцевих бізнесменів, який вирощує квіти для продажу, віддав їх для благовістя.

Християнська молодь із різних запорізьких церков вийшла на вулиці міста дарувати жінкам квіти. При цьому невіруючі люди могли почути Євангеліє. Дякуємо Господу за цю можливість!

Запорізькі церкви використали 8 березня як привід благовістити Запорізькі церкви використали 8 березня як привід благовістити Запорізькі церкви використали 8 березня як привід благовістити Запорізькі церкви використали 8 березня як привід благовістити Запорізькі церкви використали 8 березня як привід благовістити

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button