Світ

«Міжнародний день молитви за переслідувану церкву» відбудеться 7 листопада 2021 року

Міжнародний день молитви за переслідувану церкву – це день особливої, посиленої, об’єднаної молитви клопотання та дії, спрямовані на захист християн, яких переслідують у всьому світі.

Джерело: invictory

Цього дня церкви у всьому світі готуються об’єднати свої зусилля та молитви, щоб бути в єдності: «Пам’ятайте про в’я́знів, немов із ними були б ви пов’язані, про тих, хто страждає, як такі, що й самі ви знахо́дитесь в тілі» (Євреїв 13: 3).

«Коли наші співробітники зустрічаються з християнами, які зазнали переслідувань у різних країнах світу, їхнє перше прохання, коли вони звертаються до вільної церкви, − це молитися за них, − сказав Тодд Неттлтон, співробітник американського офісу «Голосу мучеників». – Міжнародний день молитви за переслідувану Церкву – це день, коли все Тіло Христове об’єднує свої зусилля, щоб в унісон відповісти на їхнє прохання.

«Наша переслідувана сім’я не просить нас молитися, щоб переслідування припинилося», – продовжив брат Нетлтон. – Вони просять нас молитися про те, щоб вони залишалися вірними Христу, не зважаючи на переслідування та тиск, з яким вони стикаються. Це дуже важливий день у церковному календарі, − каже Нетлтон. – Але ми не хочемо, щоб цей день став єдиним днем молитви вашої церкви за переслідуваних. Сподіваємося, що цей день стане ще більшим закликом до щоденної молитви та дій для підтримки наших переслідуваних братів і сестер».

Читайте також:

Доступний для завантаження молитовний календар за переслідувану церкву

Організація «Голос мучеників» пропонує провести тиждень підтримки християн у гоніннях: з 31 жовтня по 7 листопада кожна церква може вибрати для цього зручний час.

«Присвятіть окремі богослужіння 31 жовтня або 7 листопада (або будь-яку іншу неділю, яка підходить до вашого церковного календаря), щоб згадати про наших братів і сестер у гоніннях і разом з ними прославити непохитну вірність нашого всемогутнього Господа», – йдеться на сайті.

Підготовлено різноманітні матеріали, які можна використовувати для молитовних зібрань. Завантажити їх можна за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!