Україна

Президент Росії Володимир Путін визнав «незалежність» «ДНР» та «ЛНР»

Путін попросив Федеральні збори підтримати рішення про визнання суверенітету «ДНР» та «ЛНР». Він заявив, що будуть підписані документи про дружбу і співробітництво. А отже Росія офіційно почне війну на Донбасі.

Держдума та Рада Федерації вже завтра ратифікують Указ Путіна про визнання «ЛДНР».

Путін закликав Україну припинити будь-які військові дії на Донбасі, «інакше» відповідальність за кровопролиття, за його словами, лежатиме саме на Україні.

«Росія визнає «ЛНР» та «ДНР» у межах, які зараз фактично встановлені», – заступник голови комітету Ради Федерації РФ у міжнародних справах Андрій Клімов.

Крім визнання «ЛДНР», Путін підписав угоди, які дозволять ввести війська на територію республік.

Президент Росії Володимир Путін відразу після звернення до росіян на церемонії в Кремлі в прямому ефірі підписав указ про визнання «незалежності» захоплених у 2014-2015 рр. територіях України.

У церемонії взяли участь російські окупаційні самопроголошені керівники «ДНР», «ЛНР».

Глави Єврокомісії та Євроради назвали визнання незалежності «ДНР» та «ЛНР» порушенням міжнародного права та територіальної цілісності України.

Деталі згодом…

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button