Новини суспільстваХристиянські новини

Президент України призначив нового омбудсмена з прав дитини та дитячої реабілітації – Дар’ю Герасимчук

15 червня 2201 року на офіційному сайті Президента України Володимира Зеленського вийшов указ «Про призначення Дарю Герасимчук Радником − уповноваженим Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації». У Facebook-сторінці новий омбудсмен прокоментувала своє призначення.

Джерело: president.gov.ua, Facebook-сторінка Дар’ї Герасимчук, zaxid.net та 50vidsotkiv.org.ua

Нагадаємо, що у своєму акаунті на Facebook-сторінці уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба повідомив про те, що завершує свою роботу і йде з посади. Причину такого рішення не повідомляє.

Згідно з іншим президентським указом, замість уповноваженого президента з прав дитини введено посаду радника – уповноваженого президента України з прав дитини та дитячої реабілітації. Зеленський призначив на цю посаду Дар’ю Герасимчук.

Президент України призначив нового омбудсмена з прав дитини та дитячої реабілітації – Дар’ю Герасимчук

Новий омбудсмен – 34-річна Дар’я, яка народилася в Києві. Вона – виконавча директорка громадської організації «Відчуй» та мама дитини з порушенням слуху. Відповідно, у своїй діяльності вона багато уваги спрямовує на інклюзію та на підвищення рівня обізнаності та толерантності суспільства.

На офіційному сайті Офісу Президента України зазначається, що напрям державної роботи щодо прав дітей поширюється на сферу дитячої реабілітації, що надзвичайно актуально, зокрема в умовах продовження збройної агресії проти України. Саме ці відповідні обов’язки виконуватиме Дар’я Герасимчук, яка є першою жінкою на цій посаді.

Читайте також:

У Facebook-сторінці новий радник – уповноважений президента України з прав дитини та дитячої реабілітації написала свої пріоритетні задачі:

«Діти – майбутнє країни, а от яким воно буде залежить лише від нас. Все, що потрібно − подбати про безпеку та умови для повноцінного комплексного розвитку підростаючого покоління. Отже, моїми пріоритетними задачами для роботи є ще більше масштабування популяризації усиновлення та опіки, вчасне виявлення і правильна підтримка з боку держави родин, що опинились в складних життєвих обставинах та якісна реабілітація дітей з інвалідністю. Все, аби діти зростали вдома в люблячих родинах, а не в холодних стінах інституцій. Ознака здорового суспільства − щасливі діти! Вони повинні вирости щасливими дорослими, а суспільство − остаточно одужати. Дякую, пане Президенте Володимир Зеленський за довіру!», – пише Дар’я Герасимчук.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button