Варто замислитись

Правда про «свято» Хеллоуін. Ви маєте про це знати!

Для більшої частини молодих людей Хеллоуін, який представляє давній язичницький обряд поклоніння повелителю смерті сатані, є свого роду знайомство з сатанізмом.
Під час цього свята майже все населення США приймає участь в обрядах імітування мертвих, вдягаючись як мертві і просячи за них милостиню. Відбувається вандалізм над мертвими, над могилами. Під час обряду «Шкода чи подарунок» американці роблять приношення душам померлих, які пов’язані з сатаною.
Недарма американська церква сатани відкрито оголосила цей день своїм святом, яке, за їхнім задумом, має бути використано для свідчень про сатану.
«Цей язичницький обряд, здобув у наш час риси костюмованого карнавалу, але насправді символізує не що інше, як шабаш нечистої сили. Відомо, що після святкування Хеллоуіна значно додається роботи психіатрам. Вдягаючись в костюми нечисті, люди отримують можливість реалізувати свої самі страшні фантазії. Але це дуже ризиковано. Зі слів начальника кафедри соціальних дисциплін Дніпропетровської юридичної академії, релігієзнавця Юрія Наріжного, для дітей це дуже небезпечно: дитина піддається впливу, у неї зовсім інша структура психіки і фантазії.
Ті діти, які приймали участь в маскарадних шоу, часто переживали страх темряви і одинокості, подавлений настрій, з’являвся енурез і різноманітні психічні розлади. Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іреней, у роки пастирського служіння в Канаді, був свідком того, як після святкування Хеллоуіна маленький хлопчик кілька тижнів вив по вовчі… Сьогодні можна говорити про духовний тероризм, де наші діти стають заручниками, а терористами – ті образи, які їм сьогодні пропонують».
Соціологи вважають святкування подібних свят однією з самих тривожних змін часу: на їхню думку, святкування Хеллоуіна і подібних заходів свідчить про кризу культури, свідченням того, що люди перестають розрізняти добро і зло.

Більше про окультизм:

Буває, що Хеллоуін називають передднем Дня всіх святих, але насправді замість прославлення памяті святих пропонується шанування темних сил. Заходи Хеллоуіна, як примітивна форма культового сатанізму, принципово суперечать гуманізму. Релігійний сатанізм культивує зло, ненависть, агресію, нетерпимість, заважає формувати відчуття гуманності, терпимості, милосердя.
Можливо ця замітка допоможе комусь визначитись по відношенню цього новомодного «свята», а вірніше вчасно зупинитися. До-речі, задавши пошук «Історія святкування Хеллоуіна», «наслідки Хеллоуіна» випадає багато «цікавого».
yesheis.ru
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button