Варто замислитись

Повіриш – побачиш

«Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове» (Рим. 10:17).

Багато людей нагадують Тому: перш, ніж у щось повірити, хочуть бачити реальні докази. Ісус Христос змінює такий стиль мислення: «Якщо будеш вірувати – побачиш славу Божу» (Ів. 11:40). Маємо повірити, перш ніж побачити те, що пропонує Бог.
Галілей стверджував, що Земля рухається навколо Сонця; Колумб запропонував відправитися в Індію, пливучи на захід, і так була відкрита Америка. Ці люди основували свої твердження на наукових висновках, але не знаходили підтримки, бо вступали у протиріччя з думкою сучасників.
Галілей ніколи не бачив орбіти Землі. Колумб не міг зазирнути за горизонт. Їхні переконання йшли від віри і контрастували із загальноприйнятими поглядами і людським досвідом.
Багато читачів бачили Америку лише на карті, на фото чи відео, але не сумніваються, що вона існує. Ми ніколи не бачили Наполеона чи Олександра Македонського, але не вважаємо їх видуманими персонажами. Чому ж до християнської віри потрібно відноситися по-іншому?

Більше про те як вірувати:

Ми віримо свідченню апостолів і очевидців воскресіння Ісуса Христа (1 Кор. 15:3-7). Віримо свідченню Самого Ісуса Христа, Який сказав: «Я – дорога, правда і життя» (Ів. 14:6).
Прийміть Його у своє серце сьогодні ж!

«Путь» №6, 2016

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!