СвітХристиянські новини

Незгодним в союзі місця немає: Єврокомісія закликала легалізувати гей-шлюби в усьому ЄС

Єврокомісія закликала легалізувати гей-шлюби в усіх країнах Євросоюзу. Національне право цих країн, яке може забороняти одностатеві шлюби, при цьому враховуватися не буде. У Брюсселі заявили: “Незгодним в союзі місця немає”.

Про це пише Протестант.

З такою ініціативою в середу виступила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен. Очікувалося, що глава організації виступить зі звітом про ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією коронавірусу, проте європейська чиновниця вирішила зробити акцент на іншу тему.

Вона пропонує легалізувати одностатеві шлюби на всій території ЄС, навіть в тих європейських країнах, чиє законодавство забороняє подібні союзи.

“Вільні від представників спільноти ЛГБТ зони – це зони, вільні від людяності. Цим зонам немає місця в нашому союзі”, – заявила Урсула фон дер Ляйен.

Відзначимо, що далеко не всі європейські країни однозначно позитивно налаштовані стосовно ЛГБТ-спільноти. Звинувачення в гомофобії часто звучать на адресу країн Прибалтики. Крім того, країни з сильними католицькими традиціями на зразок Італії та Польщі також активно пручаються визнавати одностатеві шлюби.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button