Баптисти

Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям

Херсонщина на 95 % досі залишається тимчасово окупованою російськими військами. Однак небайдужі християни опікуються мешканцями області та земляками-переселенцями. Про це повідомила пресслужба Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів.

Джерело: Telegram ЄХБ

По всьому фронту зіткнення точаться бойові дії. На північному сході області мешканці почувають себе найважче.

Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям

Христини, які виїхали з Херсона до сусідньої Дніпропетровської області, вживають невідкладних заходів, аби захистити мешканців зруйнованих будинків деокупованого села Нововоронцовка від дощу. У звільненій місцевості чимало житлових будинків зруйновані за час бойових дій.

При цьому віруючі продовжують доставляти продукти та предмети гігієни земляками-переселенцями, що тимчасово проживають на Дніпровщині.

Інше село – Високопілля – залишилося майже вщент зруйнованим, зокрема і будинок пастора помісної церкви. Постраждала і родина служителя. Але ще неможливо там вести відновлювальні роботи, тому що село все ще знаходиться під обстрілами російських окупантів.

Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям Попри окупацію майже всієї Херсонщини, християни з області продовжують служити мешканцям та землякам-переселенцям

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!