Новини суспільстваХристиянські новини

Понад 500 чоловік з 50 країн стали студентами медіашколи Bog Media School

Друга школа Bog Media School  проходила 5 по 7 березня. Студентами стали понад 500 осіб з 50 країн. Викладачами школи стали журналісти, блогери, телеведучі, відеографи, дизайнери, редактори та інші. Головна особливість, що всі вони – практики.
Олена Нікітська розповіла про 7 медіатрендів у 2020 році, Олександр Євсюков поділився про те, як медіа може посилити всі служіння церкви. Сергій і Жасмин Ряховські – про специфіку роботи над відеоінтерв’ю. Кирило Андрєєв говорив про майстерність телеведучого Олександра Агишева разом зі студентами складала «портрет християнських ЗМІ».

Серед викладачів Bog Media School в цьому році був Стівен Хартл, арт-директор Bethel Music. Він говорив про поклоніння Богові через творчість.
«Брати участь в школі для мене велика честь. Близько двох років тому я отримав від Бога слово про те, що я зможу служити медійникам в російськомовних країнах. Але я не знав, як це буде. І моя участь тут – це підтвердження Божої вірності», – поділився Стівен.
Наступну медіа школу організатори планують провести в наступному році. До неї будуть проводитися тематичні вебінари, майстер-класи.
«Ми хочемо не тільки навчити, а й допомогти застосувати ці знання на практиці. Наша команда БОГ.MEDIA відкрита до того, щоб допомагати помісним церквам розвивати медіаслужіння. А також хочемо створити спілкування медійників з різних країн, щоб підтримувати один одного і спілкуватися», – сказав Анатолій Білуха.
«Головна наша мета – послужити Тілу Христа. Ми хочемо надихати й навчати медійників з різних церков використовувати свої таланти для Бога, більш ефективно служити у своїй церкві й поширювати Євангеліє на цій землі », – продовжує Анатолій Білуха, адміністратор медіа школи.
Крім того, в Телеграм створений спеціальний чат Bog Media School, де учасники школи можуть ділитися новинами, розповідати про свої проєкти, ставити питання про медіаслужіння, отримувати поради.
Записи уроків школи уже викладені у вільний доступ на YouTube-каналі Bog Media School.

Джерело: bog.news

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button