Домашня»Новини»Паперові гроші можуть передавати коронавірус. Гривню на карантин?

Паперові гроші можуть передавати коронавірус. Гривню на карантин?

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Гривневі банкноти, що надходять до центрального сховища Національного банку, зберігатимуться там два тижні через небезпеку зараження співробітників коронавірусом.

Про це повідомив на брифінгу голова НБУ Яків Смолій, йдеться на lb.ua.

За його словами, процес оброблення готівки в центральному сховищі – це технологічний цикл, де готівку перераховують, непридатну частину утилізують, а решту повертають в обіг.

“Наш принцип на період коронавірусу трохи відрізнятиметься. Ту готівку, що надходитиме від комерційних банків, два тижні не оброблятимуть, щоб убезпечити наших працівників. І тільки після цього ми будемо її обробляти”, – сказав Смолій.

Раніше Національний банк заявив, що банки під час карантину (12 березня – 3 квітня) продовжать працювати в звичайному режимі. Проблем зі зняттям грошей не буде. Також НБУ заявляв про готовність знезаражувати банкноти.

Враховуюче зазначене, рекомендуємо користуватися банківськими картами та обирати для різних грошових операцій надійні і перевірені банки.

Голова правління Національного банку Яків Смолій повідомив, що перед тим як гривневі банкноти будуть знезаражуватися, вони перебуватимуть два тижні у сховищах, аби не нашкодити працівникам НБУ. Про це повідомляє epravda.com.ua.

“Процес обробки готівки в центральному сховищі – це технологічний цикл, де готівка вилучена з обігу комерційних банків, яка поступає в НБУ, перераховується, і придатна готівка випускається у подальший обіг, непридатна – утилізується.

На період коронавірусу процес буде відрізнятися – та готівка, яка буде поступати з банків, не буде оброблятися 2 тижні, щоби убезпечити наших працівників, і тільки після того вона потрапить у технологічний цикл.

Тобто готівка, яка прийде “з вулиці”, на другий день туди (у сховища – ЕП) не попаде, у нас є достатньо готівки, для того щоб підкріпити банки і банкомати нормальною, якісною готівкою”, – повідомив Смолій.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Понад 500 чоловік з 50 країн стали студентами медіашколи Bog Media School

Наступна стаття

За перші 2 місця 2020 року в Нігерії вбито 350 християн

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *