Новини суспільстваХристиянські новини

Відбулося перше засідання Громадської ради при Комітеті ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики

До складу Громадської ради, що нараховує 120 осіб, увійшли представники національного сімейного руху «Всі разом!» та Громадської спілки «Всеукраїнський Собор».

На установчому засіданні 13 грудня було обрано Секретаря Громадської ради та склад Секретаріату. Також було обговорено та прийнято План роботи на 2020 рік та створено основні підкомітети. Зокрема, підкомітет з питань сім’ї та дітей, до складу якого увійшли голова національного сімейного руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук, голова громадської спілки «Альянс Україна за сім’ю» Віталій Орлов та координатор проектів Громадської спілки «Всеукраїнський Собор» Віталій Виноградов.

Згідно з положенням, Громадська рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним задля сприяння участі громадян у формуванні та реалізації державної політики. Її члени мають право брати участь у підготовці та прийнятті рішень Громадської ради, формуванні та діяльності робочих органів Громадської ради, заходах Громадської ради; висувати кандидатури, у тому числі власну, до складу Секретаріату Громадської ради, вносити пропозиції та визначати пріоритетні напрями діяльності Громадської ради тощо.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button