Актуальне

Почитай мені про Бога…

«Дитинство в смартфоні» – так говорять зараз про те, як проводять час сучасні діти. Гаджети давно вже стали невіддільною частиною світу найменших, але чи варто так узагальнювати? Гарно ілюстровані дитячі історії про Бога завжди цікавили маленьких читачів та їхніх батьків. Чи є що читати з християнської літератури нашим дітям?

Біблія давно вже стала звичайною річчю у християнському домі. Які тільки дитячі Біблії можна знайти на українському видавничому ринку! Спеціально для дітей створені яскраві ілюстрації з біблійними персонажами, розмальовки, інтерактивні ігри.

  • «Справді, зараз знайти Біблію для дитини не є проблемою. У нас є кілька дитячих та дорослих Біблій вдома. Малий любить розглядати малюночки й постійно просить читати йому біблійні історії, – розповідає Марина, мама п’ятирічного Іванка. – Є ще кілька книжечок від київського видавництва «Джерело життя», їх також вряди-годи переглядаємо. Іванко часто просить: “Почитай мені про Бога, мамо”».

Справді, видавництво «Джерело життя» є одним з найвідоміших християнських видавничих спільнот в Україні. В асортименті організації чільне місце займає література для дітей. Моя молодша сестра вже кілька місяців активно цікавиться пізнавальним журналом «Дружболандія». Тут дитина може знайти не тільки цікаву інформацію про різні країни, а й притчі, повчальні історії в християнському дусі.

  • «Дуже цікаві теми є. Дуже добре, що в Україні є такі християнські журнали», – коментує журнал дівчинка.

Сторінки дитячої творчості є в кременецькому часописі «Євангельський голос». Коротенькі історії про дітей, віршики та притчі про маленьких, які написані батьками або й ровесниками героїв. У дитинстві  це була моя улюблена рубрика в цьому журналі.

Читайте також:

Як бачимо, навіть у модерному світі зберігаються духовні острівці дитячої християнської літератури. Бережіть їх, розповідайте за всякої нагоди дітям про Бога, бо «Пустіть дітей приходити до Мене, не бороніть їм: таких бо Царство Боже» (Мр. 10:14).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тетяна Дорош

Студентка 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Люблю писати історії, розуміюся на дизайні,деколи віршую. Веду християнський телеграм-канал.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button