Блог Себастьяна Тегзи

Будьте примирені з Богом!

Бог бажає судитися з нами, тому що любить нас. Він палає ревністю і хоче розв’язати проблему нашої зради. Він не хоче смерті грішника, але щоб той навернувся і жив. Бог тягне нас на суд, щоб повернути до Себе. Він бажає прийняти нас, а не відкинути, спасти, а не погубити, примирити з Собою, а не засудити. І робить Він це через судову тяжбу.

Саме це сталося на хресті − суд над гріхом і наше примирення з Богом! Ми самі зробити це були неспроможні. Ми стали зрадниками і ворогами. Але Він Сам ініціював і звершив наше примирення. За нами залишається тільки прийняти цей дар. І сьогодні Святий Дух устами апостола Павла звертається до нас:

«Усе ж від Бога, який примирив нас із Собою через Христа і дав нам службу примирення. Бо то Бог у Христі примирив Собі світ, не враховуючи людям їхніх переступів, поклавши в нас слово примирення. Ми ж посли від імені Христа, немов би сам Бог напоумлював через нас. Ми вас благаємо від імені Христа: Будьте примирені з Богом!» (2Кор.5:18-20).

Читайте також:

А також через уста пророка Ісаї Господь дає нам непохитне запевнення: “Обмийтеся, станьте чистими; усуньте з-перед моїх очей нікчемні ваші вчинки; перестаньте чинити зло! Навчітеся добро чинити; шукайте правди, захищайте пригнобленого, обороняйте сироту, заступайтеся за вдову! Ходіть же й РОЗСУДИМОСЬ, − говорить Господь. Коли б гріхи ваші були, як багряниця, вони стануть білими, як сніг; коли б, мов кармазин, були червоні, стануть, як вовна. Як схочете бути слухняними, то їстимете від благ країни. А як затнетеся й бунтуватиметесь, то меч пожере вас, бо уста Господні так говорять». (Іс.1:16-20)

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button