Новини суспільстваХристиянські новини

Третина дітей погоджується зустрітись із незнайомцем після спілкування в інтернеті

Про це розповів уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба на брифінгу «Як захистити дитину від сексуального насильства», повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Дослідження показало, що 30 % дітей погоджувалися зустрітися з дорослою людиною, не тільки з дорослою, взагалі з людиною, яку ніколи в житті не бачили, оффлайн після спілкування в інтернеті”, – зазначив він.
Крім того, Кулеба підкреслив, що 70 % дітей переконані, що знають Інтернет краще і більше, ніж батьки, а 67 % бачили те, що їх засмучувало — зображення або повідомлення.
Уповноважений Президента підкреслив, що загалом 35 % дітей використовують Інтернет заради соціальних мереж, тобто, за його словами, кожна третя дитина досить “серйозно сидить в Інтернеті”, у соціальних мережах.
“І дослідження показують, що майже 80 % дітей перебувають в Інтернеті від години до шести годин, 30 % }– від трьох до шести годин”, – додав він.

Кулеба поінформував, що дослідження проводилося спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку, опитано понад 5 тисяч дітей і 5,5 тисяч батьків, а його повні результати незабаром буде опубліковано.
Як відомо, 18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Джерело: Укрінформ

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button