Політика

Джо Байден порівняв мужність українського народу у війні з історією свята Хануки

21 грудня 2022 року в Білому домі відбулася зустріч президента США Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського, на якій було наголошено, що з початку повномасштабного російського вторгнення Україна вже 300 днів мужньо бореться з ворогом.

Джерело: jewishnews

За словами президента США, на момент їхньої зустрічі була четверта ніч Хануки, і він порівняв мужність українського народу з історією цього свята, адже українці борються з окупантами, які переважають чисельністю, як і Греки чисельно переважали Маккавеїв.

«Сьогодні четверта ніч — ніч Хануки, час, коли євреї в усьому світі — президент Зеленський і багато сімей серед них — вшановують позачасове диво невеликої групи воїнів, які боролися за свої цінності та свободу проти набагато більшого ворога, і те, як вони витримали і як перемогли; як полум’я віри, якого вистачило лише на один день, яскраво горіло вісім днів», – промовив Джо Байден.

Він також додав, що ця історія виживання та стійкості є нагадуванням нам про те, що навіть у найхолодніші дні року світло завжди переможе темряву, а надія прожене відчай, і що людський дух незламний, поки є добрі люди, готові робити те, що правильно.

Читайте також:

Крім того, Президент США сказав, що його держава продовжить надавати підтримку Україні у цій важкій для неї війні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Джо Байден порівняв мужність українського народу у війні з історією свята Хануки”
    Дуже вдале й актуальне порівняння. Й тим паче, що цьогоріч якраз останні два дні Хануки збігаються із святкуванням – за Новим стилем – Різдва Христового!
    Вельми символічно і майже ПРОРОЧЕ! Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button