Новини археологіїХристиянські новини

В Йорданії археологи знайшли тронний зал царя Ірода

В Йорданії археологи знайшли тронний зал царя Ірода, де танцювала принцеса Саломія, яка забажала принести їй голову Іоанна Хрестителя. Повідомляє ZIK з посиланням на Haaretz.
Як повідомляється, тронний зал перебував на березі Мертвого моря в давній юдейській фортеці Махерон. Була виявлена напівкругла ніша, де був установлений трон. У початковому вигляді рівень підлоги не зберігся до наших днів. Однак, археологи переконані, що трон стояв на підвищенні, а підіймалися на нього сходами.
Читайте також:

До того ж фахівцями були відновлені дві колони, які раніше слугували опорою для даху залу. Зазначається, що саме там танцювала принцеса Саломія на дні народженні вітчима Ірода Антипи, який так був задоволений танцем, що пообіцяв Саломії все, що вона захоче. Принцеса, за порадою матері, попросила голову Іоанна Хрестителя.
У результаті Ірод, який не міг порушити свою обіцянку, виконав прохання Саломії та наказав обезголовити Іоанна. Після цього голову Хрестителя принесли на блюді та подарували принцесі, вона віднесла голову своїй матері. Так оповідається в Євангелії.
Нагадаємо, що археологи знайшли будинок, де міг провести своє дитинство Ісус Христос. Ймовірно, житло збудував Йосип, земний батько Ісуса Христа.
В Йорданії археологи знайшли тронний зал царя Ірода
В Йорданії археологи знайшли тронний зал царя Ірода
В Йорданії археологи знайшли тронний зал царя Ірода

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button