Релігія

Стамбульська конвенція несе гендерну ідеологію: Рада Християн Одещини звернулась до Президента України

Духовна Рада Християн Одеської області звернулась до Президента України Володимира Зеленського щодо денонсації (припинення дії договору) Закону про ратифікації Стамбульської конвенції. Вони наголосили, що документ несе загрозу гендерної ідеології.

Джерело: odessabaptist.info

Відповідне звернення підписали пастори (зокрема пастор Олександр Димов) єпископи та рабини на засіданні Ради 21 липня 2022 року.

У своїй заяві релігійні діячі зазначили, що 18 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон про ратифікацію Стамбульської конвенції. Однак таке рішення може спровокувати громадські протести, невдоволення, критики в адресу керівництва України, особливо у той час, коли необхідно об’єднатися у боротьбі з російським агресором, наголосила Духовна Рада.

Служителі підкреслили, що відповідний документ «поряд із нормами, спрямованими на боротьбу з домашнім насильством, запроваджує поняття “гендер”, як ідеологічний концепт самоідентифікації людини (стаття 3). З цим не можуть погодитися релігійні спільноти України, адже ігнорування факту наявності біологічних статей, які характеризують жінку або чоловіка, та пов’язане з цим зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям (стаття 14) несе загрози спотворення у молодого покоління своєї статевої ідентичності, популяризації одностатевих сексуальних стосунків та поширення випадків захворювання на гендерну дисфорію серед дітей і молоді».

Стамбульська конвенція несе гендерну ідеологію: Рада Християн Одещини звернулась до Президента України
Джерело: odessabaptist.info

Тому Рада Християн Одещини, замість ратифікації Стамбульської конвенції, яка несе небезпеку гендерної ідеології, закликає владу «вживати практичні заходи та розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які відмовилися від ратифікації цієї конвенції – Великобританія, Польща, Латвія, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, яка денонсувала ратифікацію Стамбульської конвенції».

Автори звернення закликають Володимира Зеленського «запобігти ескалації напруженості та розколу українського суспільства, а саме – денонсувати Закон про ратифікацію Стамбульської конвенції, як такий, що потребує подальшого громадського обговорення та пошуку суспільного консенсусу».

Повний текст звернення читайте, перейшовши за посиланням.

Нагадаємо, що Україна вже завершила ратифікацію Стамбульської конвенції або Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству. Відповідний документ набуде чинності 1 листопада 2022 року. Однак українські церкви вважають, що відповідна Конвенція несе гендерну ідеологію та є загрозою для демократії в Україні. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button