Домашня»Актуальне»Період вразливості і гендерна політика

Період вразливості і гендерна політика

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Підлітковий період вважається найскладнішим у житті людини. Надмірна емоційність, дратівливість, бажання подобатися і бути сприйнятим – фізіологічно обґрунтовані особливості – які, одначе, призводять до бажання змінитися тут і зараз, звернути на себе увагу, бути особливим і важливим. Тому підліток починає протестувати.

Форми протесту залежать від оточення: хтось набиває тату, втікає з дому, обкрадає тачки, а хтось носить різні сережки, чи читає один параграф з історії замість трьох. «Процеси прискорення у мозку підлітків проходять набагато активніше, ніж процеси гальмування. При цьому вони потребують більшої «дози» збудників, ніж дорослі. Надати таку «дозу» можуть різні ризиковані дії.

Все це стає підставою для прагнення підлітків брати участь у різноманітних сумнівних заходах, спробувати сигарети, наркотики, алкоголь. Після 17 років на зміну імпульсивному мисленню приходить «перспективне»: люди поступово починають осмислювати наслідки своїх дій, можливі негативні результати. Потреба «покрасуватися» перед оточенням відступає, як і потреба у постійній дозі адреналіну.»

Підліток віддаляється від усіх, почувається не зрозумілим, відчуженим, йде проти батьків, суспільства, школи. Така поведінка – процес пошуку себе, самоідентифікації. «Саме у підлітковому віці нас вперше починають хвилювати одвічні питання буття. Хто ми, звідки взялися, у чому наше життєве призначення? … Пов’язано це з фізіологічними змінами.»*

Окрім того, що цей період життя яскравий, він дуже небезпечний. Необдумана інформаційна політика може бути не просто руйнівною, а фатальною для підлітків. Згадайте лише гру «Синій Кит»: засобом вмілого маніпулювання інформацією, дітей і підлітків змушували до жахливих дій, навіть самогубства.

Інший приклад – «Ефект Вертера». Після висвітлення самогубства у ЗМІ чи по телевізору, кількість випадків вкорочення собі життя різко збільшується. При чому у спосіб, що висвітлений публічно. Діти й молоді люди найуразливіші для цього ефекту.

До повноліття людина не завжди здатна критично оцінювати інформацію. То як же на підлітків вплине сучасна гендерна політика? Якщо впровадити гендерне виховання з садочка, казати, що ти можеш сам обрати свою стать, то чи не стане це ще однією опцією для самовираження в підлітковому віці? Підлітки, які палять і вживають щоб «бути крутішими» почнуть змінювати стать з цією ж метою, без повного усвідомлення таких дій. До складних запитань підліткового віку додається: «Хлопець я чи дівчина?».

Сексуальна освіта, яка спершу була направлена на те, щоб захистити дітей, подати інформацію правильно, уберегти, почне бути небезпечною. Ми йдемо до того, щоб прямо сказати дитині: «Обирай сам, хто ти – хлопець чи дівчина чи хтось ще» і дати їй можливість назавжди змінити своє тіло без можливості повернення, навіть якщо це просто підлітковий експеримент як ось паління чи тату.

Палити можна кинути, тату вивести, а гормональний курс зміни статі не повернути назад повністю ніяк.

Отож, якщо ми бачимо небезпеку в нашій політиці, чи не потрібно нам зупинитися, повернутися до передумов і змінити на краще те, що ми можемо змінити.

Нам, українцям, необов’язково повторювати досвід інших країн, йти за натовпом. Якщо гендерну політику впроваджують в Європі, це ще не означає її недоторкану правильність.

Будьмо обережними з життями наших дітей, інформація – це масова зброя, дію якої майже неможливо передбачити. Не експериментуймо на людях.

Джерело: aspect.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

Попередня стаття

Демографічна катастрофа! За 2019 рік в Україні померло 1,5% населення

Наступна стаття

Розповідь про вавилонську вежу підтверджено лінгвістикою

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *