Домашня»Новини»ПАРЄ прийняла резолюцію про захист свободи релігії та переконань на робочому місці

ПАРЄ прийняла резолюцію про захист свободи релігії та переконань на робочому місці

10
Поширень
Pinterest WhatsApp

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію про захист свободи релігії та переконань на робочому місці.

У резолюції міститься заклик до держав-членів «вжити всіх необхідних заходів для боротьби з дискримінацією на основі релігії або переконань у всіх областях цивільного, економічно, політичного й культурного життя», повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на evangelicalfocus.com.

«Релігія є важливим аспектом особистості, а релігійна ідентичність включає в себе як релігійну практику, так і віру, – підкреслюється в резолюції, – тому держави-члени Ради Європи зобов’язані забезпечити відсутність дискримінації на робочому місці й прийняти ефективне законодавство, що включає заборону дискримінації за ознакою релігії або переконань, і створити відповідні механізми контролю для оцінки його застосування».

Асамблея зазначила, що, хоча «присутність членів різних релігійних або нерелігійних груп може створювати проблеми на робочому місці, застосування нейтральних правил, наприклад, щодо дрес-коду, харчування, державних свят або трудових норм можуть призвести до непрямої дискримінації певних релігійних груп, навіть якщо вони не є метою дискримінації. Свобода працівників сповідувати свою релігію або переконання може бути обмежена тільки в тому випадку, якщо ці обмеження відповідають законодавству і стандартам в галузі прав людини».

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

{:uk}Колишня лесбіянка. Як перестати бути лесбіянкою{:}{:ru}Бывшая лесбиянка. Как перестать быть лесбиянкой{:}

Наступна стаття

Небезпечне заперечення статі – The Wall Street Journal

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *