СвітХристиянські новини

ПАРЄ прийняла резолюцію про захист свободи релігії та переконань на робочому місці

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію про захист свободи релігії та переконань на робочому місці.

У резолюції міститься заклик до держав-членів «вжити всіх необхідних заходів для боротьби з дискримінацією на основі релігії або переконань у всіх областях цивільного, економічно, політичного й культурного життя», повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на evangelicalfocus.com.

«Релігія є важливим аспектом особистості, а релігійна ідентичність включає в себе як релігійну практику, так і віру, – підкреслюється в резолюції, – тому держави-члени Ради Європи зобов’язані забезпечити відсутність дискримінації на робочому місці й прийняти ефективне законодавство, що включає заборону дискримінації за ознакою релігії або переконань, і створити відповідні механізми контролю для оцінки його застосування».

Асамблея зазначила, що, хоча «присутність членів різних релігійних або нерелігійних груп може створювати проблеми на робочому місці, застосування нейтральних правил, наприклад, щодо дрес-коду, харчування, державних свят або трудових норм можуть призвести до непрямої дискримінації певних релігійних груп, навіть якщо вони не є метою дискримінації. Свобода працівників сповідувати свою релігію або переконання може бути обмежена тільки в тому випадку, якщо ці обмеження відповідають законодавству і стандартам в галузі прав людини».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button