Політика

Аналітичний центр «Кабінет експертів» випустив перший випуск альманаху «Консервативна політика»

Першу збірку наукових та публіцистичних статей видав аналітичний центр «Кабінет експертів». Сім визнаних експертів із різних галузей підготували матеріал, присвячений темі суспільно-політичного життя – консерватизму. А також на похідні від нього − консервативні цінності, традиції, порядок тощо. Альманах вже доступний для замовлення.

Джерело: vsirazom

Цей альманах є збіркою публіцистичних і наукових статей резидентів Кабінету експертів про консервативну політику в різних її проявах. Метою видання є поглиблення розуміння змісту консерватизму. Альманах вийшов накладом п’ятсот примірників.

Книга складається з семи розділів. Кожна присвячена певній стороні суспільно-політичного життя. Розділи мають такі назви: «Про слова та природний порядок», «Соціальна політика консерватизму: класичні концепції в добу четвертої промислової революції», «Нація і її міфи: що робити зі спадщиною XIX–XX століть у столітті XXI?», «Місце нових християнських правих у консервативному русі США», «Безпекова та зовнішня політика американських консервативних течій II пол. XX – початку XXI ст.», «Пост-фемінізм та еволюція поняття “ґендер”», «Земля: дар чи товар».

Прочитання всіх розділів допоможе глибше зрозуміти консерватизм, різні консервативні течії в Європі та США, форми реалізації консервативних світоглядів в економіці, освіті та державності.

У альманасі йдеться про те, що протистояння між консервативним порядком денним і лівим деконструктивізмом найбільш яскраво проявляється в гуманітарно-правовій сферах – освіті, масовій культурі, сімейному праві тощо. Але тут також звертають увагу на те, що консервативна концепція має значний інтегративний потенціал, а тому надає пропозицію для всіх сфер суспільного життя.

«Цікавим та актуальним це видання буде для дослідників, науковців, студентів, а також для всіх, хто цікавиться суспільно-політичними тенденціями в сучасному та історичному контексті. Високо цінуючи академічну свободу та вільний простір для дискусій, ми заявляємо про нашу відкритість до вивчення та публікації все більшої кількості текстів про консерватизм у всьому його різноманітті. Тому ми запрошуємо інших експертів долучитися до вивчення консервативної тематики та знайти механізми імплементації консервативних цінностей у державну практику та державну політику».

Читайте також:

Випущено Альманах, під назвою “500 років Реформації

Авторський колектив: Руслан Кухарчук, голова аналітичного центру Кабінет експертів; Едуард Юрченко, кандидат філософських наук; Ігор Загребельний, кандидат філософських наук, керівник Аналітично-дослідницького центру «Політична теологія»; Ігор Плохой, магістр філософії (ОНУ ім. Мечникова), магістр міжнародних економічних відносин (ОНУ ім. Мечникова), магістр публічного управління (ОРІДУ НАДУ при Президентові України); Ярослав Божко, голова Центру політичних студій «Доктрина», політичний аналітик; Олеся Горгота, кандидат філософських наук, правознавець; Зіновій Свереда, доктор соціальної економіки (Італія-Україна). Участь у виданні альманаху також брали: редактор – Гнат Меренков, координатор – Елеонора Дібрівна, дизайн обкладинки й верстка – Андрій Максименко і Тетяна Кобзарь.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button