Християнські новини

ООН тепер не за права жінок, але – “всіх гендерів”

Тепер все стало на свої місця у гендерній ідеології: “гендер” – це не про жінок; гетеросексуали – ненормальні. З доповіді виконавчого директора ООН з питань жінок.
Нью-Йорк, 26 липня (C-Fam) Агентство ООН з прав жінок оголосило минулого тижня, що більше не зосереджене на правах жінок, а на “рівності всіх статей”, включаючи LGBTIQ +. Повідомлення надійшло на заході ООН під назвою “Різноманітність статі за межами бінарності”.
Виконавчий директор ООН з прав жінок Мфузіле Мламбо-Нгкука сказала: “Ми не можемо говорити про те, щоб не залишати нікого позаду без LBGQTI +, що модератор панелі Імара Джонс визначила як лесбійка, бісексуал, гей, трансгендер, квір, інтерсекс, пансексуальний, гендерна невідповідність, небінарність та повний спектр гендерних розбіжностей, які існують”.
Мламбо-Нгкука стверджує, що “сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність” є основними цінностями Цілей сталого розвитку, що сигналізує про те, що мільярди допомоги, призначеної для жінок, можуть бути перенаправлені, якщо агенції ООН візьмуть на себе переосмислення міжнародно узгодженої мети “гендерна рівність” від прав жінок.
Мламбо-Нгкука сказала: “ми щодня граємо у вікторину щодо того що є правами людини та основними свободами. Держави-члени ООН відкинули твердження, що “сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність” є частиною будь-якого договору, зобов’язаного міжнародним законодавством”.
Мламбо-Нгкука визнала відсутність підтримки з боку Генеральної Асамблеї, але сказала, що її агентство буде наполягати, поки “рівність усіх статей не стане нормою”. Вона сказала, що ООН повинна працювати над тим, щоб скасувати закони сімдесяти країн, які все ще не санкціонують гомосексуальний секс.
Віктор Мадрігал-Борлос, який переобрався на посаді спеціального представника ООН з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, заявив, що на порядку денному немає “обмежень”. Він зазначив, що ця активність виходить із Універсального періодичного огляду, Управління Верховного комісара з прав людини.
“Механізм працює, – сказав Мадрігал-Борлос, – жодна нація не виключається з нашої перевірки “.
Він зазначив, що кожен договір ООН про права людини закріплює за собою право бути унікальним та відрізнятися від інших семи мільярдів людей у світі. Те, що третій комітет ООН “вітає” його доповідь, є доказом цього твердження, заявив він.
Постійний представник Аргентини при ООН заявив, що всебічна освіта щодо сексуальності є важливою умовою для того, щоб “діти зрозуміли гендерне різноманіття з раннього віку”.
Посол очолює основну групу ООН, ряд країн, які пропагують LGBTIQ + в ООН та в традиційних країнах. Сполучені Штати є засновником цієї групи.
“Щойно джин вийде з пляшки, ми не зможемо його повернути назад”, – сказала Мламбо-Нгкука. “Нам потрібно це внести до ДНК США чи ООН та не лише адміністрації”. Вона сказала, що жінки ООН будуть працювати з правоохоронними органами та судовою владою, щоб “підтримувати права та тримати систему підзвітною”. США, за її словами, має обійти національний рівень, щоб “захопити простір у містах шляхом трансформації приватного сектора, щоб вони стали віруючими (переклад дослівний)”.
Катлего Кай Коланяне-Кесупіле сказала гетеросексуальним жінкам і чоловікам у аудиторії: “Ми більше, ніж ви, і вам по суті потрібно навчитися стати трохи схожими на нас”.
Двічі номінований поет на Пушкартову премію Уландай Барретт читав вірша, в якому пояснюється, як використання неправильного займенника складається з насильства над трансгендерними особами, і заявив, що гетеросексуальні жінки та чоловіки “не є нормальними”.

Більше про небезпеку ЛГБТ ідеології:

Захід був організований гомосексуалістичною пропагандистською організацією Outright.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Переклад Олеся Горгота

Джерело: rodyna.org.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. Короткі тези з виступу на докладі ООН:
  1. Сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність… є основними цінностями. (Тобто не здоров’я людей, не підвищення економічного рівня, не екологія, не зупинення епідемій, не покращення екології, не подолання бідності!)
  2. ООН більше не зосереджено на правах жінок, а на… LGBTQI… (Вони відчули свою силу і зняли маску захисту прав жінок, яка лише слугувала проміжним прикриттям для просування в подальшому збочень).
  3. ООН повинна працювати над тим, щоб скасувати закони 70 країн, які все ще не санкціонують гомосексуальний секс… (Тобто буде грубе поступове втручання в законотворчий процес в Україні з метою узаконення LGBTQI в усіх сферах суспільного життя і знецінення інституту сім’ї).
  4. Механізм працює – жодна нація не виключається з нашої перевірки… (Механізм – гранти, підкупи, ембарго, санкції, пропаганда, ООН, МВФ, міжнародні суди та інше).
  5. Всебічна освіта щодо сексуальності є важливою умовою для того, щоб діти зрозуміли гендерне різноманіття з раннього віку… (Обов’язкове впровадження викладення сексуальних збочень починаючи з садочка, школи, університету).
  6. Посол очолює основну группу ООН, ряд країн, які пропагують LGBTQI в ООН та в традиційних країнах. США є засновником цієї групи (США, точніше найвпливовіші люди США, в руках яких зосереджений основний всесвітній капітал, Бильдербергский клуб, є ініціаторами всих процесів по просуванню LGBTQI ідеології. Скоріш за все в цьому клубі поклоняються дияволу).
  7. Нам потрібно внести це до ДНК США і ООН… Жінки ООН будуть працювати з правоохоронними органами та судовою владою (тобто застосовувати примус і покарання незгідних) щоб підтримувати права LGBTQI та тримати систему підзвітною.
  8. США має обійти національний рівень щоб захопити простір у містах шляхом трансформації приватного сектору (особистого життя), щоб вони стали віруючими. (Тобто ЛГБТ ідеологія є чимсь більшим ніж ідеологія, це віра, але вірять в когось і поклоняються комусь! Здогадаєтеся кому самостійно? Вони прагнуть аби всі прийняли цю віру і вклонилися разом з ними. Кордони і нації їх не зупинять).
  9. Катлего Кай… сказала гетеросексуальним чоловікам і жінкам (тобто нормальним таким як ми) в залі: “Ми більше ніж ви, і вам по суті потрібно навчитися стати трохи схожими на нас…”. Уландай Барретт… заявив, що гетеросексуальні жінки та чоловіки не є нормальними…” (Задається новий тренд – гомосексуалізм – норма, негомосексуальні відносини і сім’ї між особами різних статей є також ненормальними… Якщо щось ненормальне, то його потрібно переслідувати і карати. Тобто наступний крок після зміни суспільної думки – переслідування інакомислячих. Комунізм, фашизм – відпочиває).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!