війна

Наслідки вторгнення Росії: в Україні зруйновано або пошкоджено 116 тисяч житлових будинків

Через вторгнення Росії в Україну зруйновано або пошкоджено 116 тисяч житлових будинків. В результаті цього без домівки залишились близько 3,5 мільйонів українців. Про це повідомила заступниця директора департаменту житлової політики та благоустрою Міністерства розвитку громад та територій Світлана Старцева.

Джерело: lb.ua 

Як проінформувала Світлана Старцева, загальна площа 116 тис. постраждалих об’єктів становить 14 млн кв. м, з яких багатоповерхових будинків – 12,3 тисячі (12 млн кв. м), а індивідуальних садиб – 104,1 тисячі (1,7 млн кв. м).

До 25% будинків зазначали незначних пошкоджень, тобто це 3,8 тис. багатоквартирних та 24,4 тис. індивідуальних об’єктів.

Нового будівництва потребують 30 тис. багатоквартирних та 27,3 тис. індивідуальних будинків. Капітального ремонту або реконструкції – 58,5 тис. багатоквартирних та 52,6 тис. індивідуальних будинків, підкреслила заступниця.

Загальна сума збитків, заподіяних житловому фонду, ще активно обраховується. Хоча вже відомо про більш ніж 100 млрд грн втрат.

Вона наголосила, що ця робота ще не завершена. Команда департаменту та благоустрою не скрізь має доступ до об’єктів, реальної інформації щодо руйнацій та оцінки відповідних фахівців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button