Домашня»Без категорії»Оновитесь в силі як орли

Оновитесь в силі як орли

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

Якщо уподібнити життя людини до орла, який парить в небесах і ті висоти на які він підіймається при необхідності, слід згадати про одну деталь. Однією з головних складностей, з якою ми стикаємося як і орел – просування і нові висоти, починаючи підійматися туди, де були не всі. Відповідно, не так багато і все менше людей, або навіть взагалі ніхто не може нам підказати і допомогти, що потрібно робити далі. Дорослішаючи, ми розуміємо набагато більше і бачимо життя вже по іншому, друзів, справжніх, стає все менше.

Дай Боже, щоб поруч як і раніше були товариші, які можуть підтримати й допомогти в скрутну хвилину. Але найчастіше, ми залишаємося з нашими страхами й болем наодинці. На жаль наші ближні можуть поділитися лише своїм досвідом, який не завжди спрацьовує і застосовується саме до нашої ситуації. Головне ж, у всьому цьому вирі життя, не загубитися.

Щоб такого не сталося, необхідно обрати єдиною провідною зіркою Самого Господа і Його одкровення, мудрість і смиренність перед тим фактом, що ми йдемо наосліп. Тільки Бог може направити наші кроки, як Він це й обіцяє у Своєму слові. Наше завдання продовжувати йти, докладати щоденні зусилля, не лінуватися і вірити, що з Богом можливо все!

Важливо не те, що щось не працює, а чому, це не працює. Наша природа змушує нас часто діяти, ніж подумати і поміркувати. Можливо необхідно змінити підхід і не звинувачувати інших. Але, як часто ми чуємо від оточуючих, що всьому винен є хтось інший, але тільки не вони й не їх власна лінь. Можливо слід задати собі питання: «може моя власна система очікувань або комплексів змушує мене так думати або вести себе?»

Завжди є вихід, і частіше за все відповідь на наше питання на поверхні, але нам так не хочеться в це вірити й визнавати. Нам властиво все ускладнювати й перетворювати пошук відповіді в битву проти всього світу і систем.

Останнім часом ми все частіше помічаємо, що так багато часу і сил витрачаємо на те, що по суті не так вже й важливо в житті. Руйнуємо те, що так довго творили, що не цінуємо тими, кого побачимо тільки раз в житті, і пізніше дуже будемо шкодувати про те, що так мало часу провели разом з улюбленими.

Тому давайте будемо мудріші, почнемо і навчимося цінувати те, що отримали один раз і назавжди. А головне не розпорошуватися і зберегти сили для справжнього бою і висот, які кожен з нас зустріне свого часу. Опинившись готовим, знайшовши в собі сили прийняти уготоване Творцем і «вірний Господь, що зміцнить вас і збереже від лукавого!» (2Фес3: 3).

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

83% українців вважають, що найважливіше завдання жінки – дбати про сім'ю

Наступна стаття

В Сирії не залишилося християн, їхню долю вирішує Туреччина

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *