СвітХристиянські новини

Німеччина заборонила "лікувати" неповнолітніх від гомосексуальності

Німецький парламент ухвалив закон, що забороняє застосування так званої репаративної терапії до неповнолітніх. Репаративною терапією називають сукупність методик, що спрямовані на зміну орієнтації людини на гетеросексуальну.

Згідно з ухваленим законом, за спроби “вилікувати” неповнолітніх від гомосексуальності порушникам може загрожувати до одного року в’язниці або штраф у розмірі 30 тисяч євро.
Причому покарання загрожує зокрема й батькам та опікунам, які можуть змушувати дітей пройти “лікування” шляхом обману, примусу й залякування.

  • Вчені не знайшли “ген гомосексуальності” – теорію поховано
  • Читайте також

    Канцлер Німеччини висловилась проти одностатевих шлюбів
    Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила проти одностатевих шлюбів. Відповідаючи на запитання журналіста, політик підкреслила, що категорично не сприймає будь-яку дискримінацію і вважає, що…

     

Німецький міністр охорони здоров’я Єнс Шпан заявив, що закон потрібен, зокрема, для того, щоб постраждалі мали чіткі підстави для захисту своїх прав у суді. За його словами, більшість людей, які проходять через репаративну терапію – це молоді люди, яких пройти “лікування” змушують інші.
Деякі політичні сили Німеччини вважають схвалений закон недостатнім і переконані, що заборона має стосуватися людей не лише до 18 років, а й старших віком.
За даними правозахисних організацій, в Німеччині репаративну терапію щороку проходять близько 1 тисячі людей.
У Швейцарії, а також деяких штатах США, Австралії і провінціях Канади ця практика повністю заборонена.

Християнський погляд на зміну сексуальної орієнтації

Не буває генетично обумовленого потягу до партнера своєї статі! Нас запевняють у тому, що гомосексуалізм – це варіант норми, тому що люди такими народжуються. Засоби масової інформації просувають ідею, що «гей-ген» вже знайдений. Але це – відверта брехня! Не існує жодного авторитетного наукового дослідження, яке б довело, що гомосексуалізм – це вроджена характеристика.
А проте, постійно здійснюються спроби переконати суспільство в тому, що потяг до своєї статі зумовлений генетично. Такі спроби здійснюються з політичними мотивами, оскільки люди скоріше підтримають необхідність змін у законодавстві та релігійному вченні, якщо повірять, що сексуальна орієнтація обумовлена генетично та не може бути зміненою.
Вчений нейробіолог Саймон Левей присвятив своє життя пошуку гену, який відповідає за сексуальну орієнтацію. Але у підсумку не знайшов жодних доказів того, що сексуальна орієнтація обумовлена генетично. Вчений був змушений це визнати публічно попри те, що сам є відкритим геєм.
Гомосексуалізм НЕ є вродженою особливістю, це – набуте явище. Частіше за все через насилля у дитинстві, неправильні методи виховання, неповноцінну родину, відсутність батьків та пропаганду в суспільстві.
Гетеросексуальна ж поведінка своєю чергою визначена нам від народження анатомією людського тіла, а також закріплена культурними та релігійними традиціями. Універсальні уявлення про цілісність людини та традиція сімейного життя також підтримують гетеросексуальну поведінку, яка забезпечує необхідний розподіл функцій між статями у сім’ї та суспільстві.

Чи можливо змінити гомосексуальну орієнтацію?

Так, можливо! Однак існує ряд моментів, які необхідно враховувати.

  • По-перше, людина сама має бажати припинити практикувати гомосексуальний спосіб життя.
  • По-друге, зміни не завжди відбуваються миттєво, цей процес може тривати в часі. Більшість тих, хто щиро бажає звільнитися від гомосексуалізму, звернувшись до Бога та консультантів, досягають своєї мети. Існує достатньо історій, щоб запевнитись у можливості відмови від гомосексуалізму та вважати звільнення від цього пороку реальним та необхідним.

Чому християнство вважає гомосексуалізм гріхом?

По-перше, на підставі текстів з Біблії: «А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!» (Левит 18:22), «Мужоложники… – Царства Божого не вспадкують» (1 Коринтян 6:9-10). Святе Письмо однозначне та категоричне у цьому питанні!
По-друге, виходячи з вчення Церкви про початкову відмінність статей, про цнотливість, шлюб та сім’ю, про призначення людини до святості.
По-третє, на підставі історичної церковної традиції.
Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій ухвалила спеціальну Декларацію «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)». Аналогічну позицію займають церкви та релігійні організації всіх країн.
При цьому християни проповідують прощення гріхів через покаяння та залишення гріха. Це стосується людей з будь-якими моральними пороками, у том числі – гомосексуалістів та лесбійок.

За матеріалами: ВВС   Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button