Християнські новини

Людина без обмежень – Нік Вуйчич провів виступ у Києві

7 квітня відбулася визначна подія для всіх українців, а особливо для християн. Адже в Україну завітав Нік Вуйчич, християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок», який є чудовим інструментом у Божих руках. На НСК «Олімпійський» він майже дві години розповідав історію свого життя, а також свідчив про Бога, мотивуючи людей вірити в себе і рухатися вперед.

Життя Ніка справді схоже на чудо. У 10 років хлопець намагався вчинити самогубство, бо почувався самотнім і не вірив у майбутнє. Він дуже сильно хотів мати руки і ноги. Чому? «Бо всім іншим добре. Потім зрозумів, що це неправда. Навіть без рук і ніг я можу бути дивом для когось іншого. Є щось більше, ніж руки й ноги. Я шукаю радості та миру, мети. Руки та ноги не дадуть вам щастя. Треба знати, що важливіше: руки чи серце? Ноги чи душа?» – зазначає Нік Вуйчич.

Нині, незважаючи на свій особливий фізичний стан, він їздить на скейті і катається на дошці для серфінгу, одружився і має двох синів, вільно подорожує світом… і збирає 100-тисячні стадіони та надихає тих, кому найважче.

Більше про Ніка Вуйчича:

В кінці свого виступу Нік Вуйчич наголосив: «Я молюсь за вашу країну, їй як ніколи потрібен Бог. Я молюсь за вашу владу, якій потрібен Бог. І молюсь за ті країни, які проти вас. І вірю, що ви молитесь за своїх ворогів».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!