СвітХристиянські новини

Президент США Джо Байден назвав «верховенство білих» терористичною загрозою та висловив підтримку транссексуалам

Під час виступу з нагоди перших 100 днів роботи у Білому Домі Президент США Джо Байден визначив «верховенство білих» як внутрішню терористичну загрозу, якій Америка має протистояти. Також американський лідер дав транссексуалам зрозуміти, що він їх підтримує.

Джерело: vsirazom.ua

У зверненні до обох палат Конгресу, Джо Байден зазначив, що «білі супрематисти» становлять більшу загрозу, ніж іноземні гравці. Він назвав верховенство білих тероризмом.

Також американський лідер звернувся до трансгендерів із заявою: «Я хочу, щоб ви знали, що ваш Президент підтримує вас». Президент США дав зрозуміти таким людям, що він підтримує їх та надає особливі переваги ЛГБТ перед іншими громадянами.

Ці вислови були озвучені на тлі законодавчих ініціатив в окремих штатах, спрямованих на обмеження свавілля транссексуалів передусім у сфері спортивних змагань. Річ у тім, що вже 6 штатів розглядали законопроєкти, які забороняють спортсменам-трансгендерам брати участь в спортивних командах, якщо вони не збігаються із природною статтю.

Резидент Кабінету експертів, керівник Аналітично-дослідницького центру «Політична теорія» та кандидат філософських наук Ігор Загребельний підкреслив, що в основі ідеологічної моделі теперішнього керівництва США лежать визволення, емансипація, а також концепція людини як абстрактного індивіда. Тема трансгендерності знаходиться якраз на вістрі утвердження цих ідей – треба визволяти людину від її власного тіла, зокрема від статі. Тобто трансгендери в межах такої логіки є чимось більш передовим, прогресивним, ніж, наприклад, звичайні збоченці-гомосексуалісти.

Схожі статті

Він зазначив, що в заяві Джо Байдена варто бачити не тільки ідеологічну декларацію, але й сигнал про можливе посилення репресій проти опозиційно налаштованих американців.

Читайте також:

Нагадаємо, що уряд Техасу (США) планує ухвалити два рішення. Перший стосується захисту дітей. Другий – захисту дівчат і жінок у спорті. Однак американська ЛГБТ-спільнота не підтримує ці законодавчі ініціативи. При цьому відомі американські компанії написали відритого листа на підтримку гендерної ідеології.

Також нагадаємо, що Держдеп США дозволив американським посольствам та консульствам по всьому світі використати прапори представників гендерної ідеології під час прайд-місяця.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!