Новини суспільстваХристиянські новини

На Сході України розповсюдять 100 тисяч дитячих «Нових Завітів у картинках»

Організація «Голос мучеників-Корея» приєдналася до об’єднання, куди входять організації та служіння з різних країн, готових розповсюдити 100 000 дитячих «Нових Завітів у картинках» по всій Східній Україні в найкоротші терміни.

Джерело: invictory.com з посиланням на прес-центр «Голос мучеників-Корея».

«Занадто часто ми, християни, помилково вважаємо, що розповсюдження Біблій може почекати, що його можна відкласти до тих пір, поки не закінчиться конфлікт чи війна, як ніби для розповсюдження Євангелія необхідний політичний світ або «безпечні умови, – каже представник Фолі. – По правді кажучи, Слово Боже завжди є нашою єдиною надією на істинний світ, і саме Слово Бога забезпечує безпечні умови для світу».

Представник Фолі говорить, що «Голос мучеників-Корея» розглядає розповсюдження Біблії в зонах конфлікту як одну з основних функцій і найважливіших напрямків служіння.

«”Голос мучеників-Корея” – це не місіонерська організація, а служіння, яке веде свою діяльність у тісній співпраці з місцевими християнами, що живуть в умовах переслідувань чи тиску», – зазначила представник Фолі. – Кожен раз, коли якому-небудь регіону загрожує серйозний конфлікт, люди інстинктивно звертаються до Бога і відкриваються для Євангелія. Вони відчайдушно потребують набуття надії. Іноді в такі моменти місіонерські організації евакуюють своїх співробітників або закликають місіонерів бути гранично обережними. Але місцевим християнам нікуди діватися і ніде ховатися. Їм, як і раніше потрібно ходити на роботу, на ринок і до церкви. Також Бог дає цим звичайним місцевим християнам особливу сміливість проповідувати Євангеліє і ділитися Біблією зі своїми ближніми».

За словами представника Фолі, все, що знають про життя діти молодшого шкільного віку і дошкільнята, які проживають на території, залученої у війну – це страх і конфлікти. У цьому місяці напруженість і неспокій міжнародного співтовариства досягли найвищого рівня з 2014 року. Як казав пророк Ісая «…більше не будуть навчатись війні!». Прийшов час цим дітям вчитися в Ісуса і вивчати Слово Боже.

Схожі статті

Представник Фолі говорить, що в рамках проєкту термінового забезпечення та розповсюдження Біблій була поставлена ​​мета розповсюдити 100 000 «Нових Завітів у картинках» (Action Bible) серед дітей в Луганській і Донецькій областях разом з іншими організаціями, такими як «Голос мучеників-Канада» (Voice of the Martyrs Canada), «Місія Євразія» (Mission Eurasia) і «Школа без стін» (School Without Walls).

Розповсюдження Біблій, буде здійснюватися протягом літа і ранньої осені в міру надходження коштів через служителів, які працюють з молоддю в цьому районі.

«Новий Завіт у картинках» (Action Bible) виконаний в графічному форматі для переказу змісту Святого Письма у вигляді коміксів.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button