Про відомих

«Найбільша боротьба в моєму житті – це не бокс, я б’юся аби покласти край бідності в моїй країні» − Менні Пак’яо

17 грудня 1978 року в містечку Кібаве (1482 км від Маніли, столиці Філіппін) народився Еммануель Пак’яо. Хлопець був четвертим із шести дітей. Коли Менні навчався в 6-му класі, батько, другий чоловік мами, залишив сім’ю через свої зради. Мати шукала можливості хоч якось прогодувати сім’ю і змалечку вчила дітей молитися та за все дякувати Господу.

Тоді в країні була жахлива бідність, правив жорстокий і корумпований президент. Народ боровся з соціальною нерівністю та насиллям, була економічна криза. Родина Пак’яо бідувала.

В 13 років Менні почав продавати хліб та воду на вулицях міста, що залишалося − він віддавав голодним дітям. Коштів було замало, тому щовечора він йшов битися на місцевому рингу і отримував $2 за кожен бій.

Через рік хлопець таємно сідає на корабель і тікає в Манілу, де отримує гроші за різку металу на звалищі, а вночі тренується у спортзалі, де і ночує. Свій малий заробіток він відправляв матері. Його наполегливість всупереч бідності привела до професійної кар’єри боксера − він є першим і єдиним боксером чемпіоном світу у 8 вагових категоріях.

На сьогодні Менні, батько п’ятьох дітей, є одним з 24-х сенаторів Філіппін. Він викупив спортзал, де тренувався підлітком, та зробив школу боксу. Заснував Фонд, щоб допомогти поліпшити життя філіппінців і людей з інших частин світу, які стикаються з проблемами бідності. Інвестував у центр досліджень і лікування раку в Мінданао. Він організував медичні місії та багато інших благодійних проєктів.

Він ніколи не забував своє минуле, воно мотивувало його допомагати іншим. Пак’яо бився за гроші та зараз його прибутки є вагомим внеском в економічний та духовний розвиток Філіппін.

Схожі статті

Читайте також:

Філіппіни − туристична країна з 7170 мальовничими островами, що приваблюють рослинністю та різноманіттям тварин. Гімн країни має назву «Вибрана країна», а лозунг звучить: «За Бога, народ, природу та країну!». Понад 90 % населення сповідують християнство. Але так було не завжди.

Про політичне та особисте життя боксера за останні 6 років можна дізнатися на його сторінці в Інстаграм @mannypacquiao.

Джерело: plusoneukr

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button