війна

Наслідки вторгнення окупантів Росії в Україну: вже загинули 38 дітей і постраждала 71 дитина

Від початку повномасштабної війни Росії проти в Україні загинули 38 дітей і постраждала 71 дитина. Це дані станом на 6 березня 12 годину. Однак цифри не є остаточними, бо «наразі неможливо» встановити точну інформацію про кількість убитих і поранених жителів Маріуполя, Донецької області та Ірпеня на Київщині. Повідомила Денісова, уповноважена Верховної Ради з прав людини.

Джерело: radiosvoboda.org з посиланням на Facebook-сторінку Людмили Денісової

Денісова поділилася жахливою інформацією щодо гибелі дітей.

Маріуполь

Внаслідок обстрілів російських окупантів загинув півторарічний хлопчик.

Буча, що на Київщині

Двоє важкопоранених дітей померли через неможливість отримати медичну допомогу.

Ірпінь, Київська область

Російські війська відкрили вогонь по цивільних громадянах під час їхньої спроби евакуюватися з міста. Щонайменше троє людей загинули, в тому числі – двоє дітей, ще одна людина в тяжкому стані через поранення.

Харків

Хлопчик, який народився у Харкові близько 40 днів тому, помер від пневмонії. Він захворів під час кількаденного перебування у бомбосховищі в місті.

Біла Церква

Внаслідок повітряної атаки ворога на місто, ракетними ударами пошкоджені 15 приватних будинків, де були літні люди та діти. Кількість жертв наразі невідома.

Наразі у напрямку Гостомель–Буча–Ірпінь в укриттях перебуває до 70 малюків, є поранені. Російські війська не допускають до них медиків.

Омбудсмен наголосила, що Збройні сили Російської Федерації продовжують грубо порушувати основоположні права дітей – право на життя та охорону здоров’я, гарантовані кожній дитині у світі Конвенцією ООН про права дитини.

Також Денісова закликала міжнародні правозахисні організації вжити всіх можливих заходів для посилення тиску на Російську Федерацію для припинення воєнної агресії проти України.

Нагадаємо, що на територіях, де продовжуються обстріли чи які перебувають в облозі, перебувають близько 1,5 мільйона дітей. Серед них є діти-сироти та діти з інвалідністю, які потребують негайної допомоги. При цьому за 8 днів через повномасштабну війну загинули 28 дітей, поранено 64. Україна вже звернулася до Міжнародного комітету Червоного Хреста, аби терміново сприяти створенню гуманітарних коридорів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button