Home»Новини»Найбільш зростаюча церква у світі не має будівель і керована жінками

Найбільш зростаюча церква у світі не має будівель і керована жінками

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Дослідники вважають, що за останні кілька років підпільна церква в Ірані стала найбільш швидкозростаючою християнською церквою у світі. Вона разюче відрізняється від церков в Америці та Європі.

Найдинамічніша церква у світі розвивається в одній з найнебезпечніших для християн держав на планеті. Іранське пробудження — це рух учнівства, що не має власності й центрального керівництва і переважно очолюваний жінками.

За даними FAI (Frontier Alliance International), спостерігається масовий вихід з ісламу в християнство всередині Ірану.

«Що якщо я скажу вам, що Іслам мертвий? – каже один з лідерів іранської церкви—. – Що якщо я скажу вам, що мечеті в Ірані порожні? Що якщо я скажу вам, що майже ніхто не слідує ісламу в Ірані? Ви повірите? Але це саме те, що відбувається в Ірані».

«Що якщо я скажу вам, що найкращим євангелістом Ісуса став аятола Хомейні?» — запитує іранський церковний лідер. Він стверджує, що аятоли виявили справжнє обличчя ісламу.

Зусилля аятол, спрямовані на руйнування християнства, дали зворотний ефект, але послужили очищенню церкви. Переслідування призвели до зникнення церкви, яка складалася не з учнів, а з новонавернених. Люди, які насаджують церкви зрозуміли, що новонавернені біжать від переслідувань, а учні готові померти за Господа».

«В русі створення учнів (A disciple making movement – DMM) Ісус трудиться більше і швидше, ніж ми. Він приходить у снах і через різноманітні чудеса. Коли ми чуємо це, то розуміємо, що Ісус знову випередив нас», — зазначив глава іранської церкви.

Дивно, але акцент робиться не на насадженні церков, а на тому, щоб робити учнів. Що важливо в DMM, так це те, що це учнівство, засноване на слухняності. Це побудовано на авторитеті Писання. Люди не просто читають Біблію для інформації. Вони читають Біблію, щоб змінюватися.

Що дивно зараз, так це те, що найвпливовішими лідерами в Ірані є жінки. Вони керують цим рухом, виходять на шосе і дороги, спілкуються з повіями, наркоманами, з усіма, з ким тільки можна, і це вимагає мужності.

За словами одного з американських лідерів у FIA, жінки-лідери в Ірані не прийняли феміністську теологію: «Біблійним чином вони підкоряються правильній структурі і порядку церкви, але коли справа доходить до того, що робить сатана, вони тверді. Це не сучасні злі ліберальні жінки. Ні, вони м’які та покірні, що відповідає біблійним зразкам».

Більше про церкву в Ірані:

«Найбільш вражаючим аспектом церкви в Ірані є те, що в їх богослов’ї Ізраїль знаходиться в центрі. Коли ви питаєте більшість людей, яка найсуттєвіша загроза Ізраїлю, вони відповідають: “Іран”, — і це правда. Але Бог підіймає один з найбільш швидкозростаючих рухів колишніх мусульман, які закохуються не тільки в Бога Ізраїлю, але і в єврейський народ. Результатом є молитовний рух в Ірані, який волає про порятунок Ізраїлю».

Одна іранська пара, у якої була можливість переїхати в США, проживши в Америці кілька місяців, вирішила, що хоче повернутися до Ірану. Жінка заявила своєму здивованому чоловікові: «Тут сатанинська колиска. Всі християни сонні, я відчуваю сонливість».

Джерело: У світлі

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Вживання алкоголю батьками несе великий ризик для немовлят

Наступна Стаття

200 річчя з дня народження Пантелеймона Куліша, першого перекладача Біблії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *