Світ

Мінській церкві, яка засудила військові дії Росії в Україні, погрожують позбавленням реєстрації

Мінській церкві «Нове життя», у якої ще в лютому 2021 року забрали будівлю, загрожує позбавлення реєстрації. Влада заявила, що збори громади на стоянці біля конфіскованої будівлі проходять без необхідного дозволу.

Джерело: inlight.news

Пастор церкви В’ячеслав Гончаренко ще 24 лютого записав відеозвернення, в якому заявив, що «війна – це божевілля!» і закликав до миру. З того моменту церква регулярно молиться за припинення кровопролиття в Україні.

1 серпня керівництво церкви отримало листа з Мінміськвиконкому з попередженням про те, що богослужіння відбуваються без відповідного дозволу.

Найближчим часом буде заплановано зустріч єпископа об’єднання церков повного Євангелія Леоніда Петровича Вороненка із заступником голови Артемом Миколайовичем Цураном, який підписав цей лист.

Церква просить молитовної підтримки «про Божий захист і допомогу у врегулюванні цього питання, щоб у всьому відбувалася воля Господня».

Мінській церкві, яка засудила військові дії Росії в Україні, погрожують позбавленням реєстрації

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button