Новини археологіїХристиянські новини

Ісус Христос був реальною людиною, у Назареті знайшли беззаперечний доказ

Американські вчені визначили дату виготовлення “таблички з Назарету”, яка підтверджує життя Ісуса Христа. Фахівці з Університету Оклахоми провели спеціальний ізотопний аналіз і з’ясували, що мармур, з якого виготовлена табличка, добули на грецькому острові Кос, який знаходиться в Егейському морі.
Вважалося, що табличку в 1878 році купив колишній охоронець Лувру Вільгельм Френер у невідомого торговця старожитностями. Цей напис служив достеменним фактом і доказом того, що Ісус Христос жив на землі. На думку вчених в тексті “таблички з Назарету” було процитовано витяг з указу імператора Клавдія, який відреагував на зникнення тіла Христа. А саме наказ римського імператора не діставати тіла покійних з трун.

Однак, тепер дослідники дотримуються іншої точки зору після ізотопного аналізу — вони припускають, що мармуровий шматок видобули не пізніше середини I століття до н. е, тобто за 100 років до розп’яття Христа. Назва селища Назарет вписана на кам’яній табличці, де перераховані черги священників. В другій сходинці там написано: “Восьма черга – Гапицець з Назарету”. Табличку було знайдено в руїнах синагоги III або IV століття в Кесарії Маритимській.
Джерело: znaj.ua
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button