війна

«Є безліч завдань, які треба виконувати у тилу». У Тернополі відбулася зустріч обласної комісії у справах альтернативної служби

У Тернополі відбулася чергова зустріч обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. Перший заступник начальника військової адміністрації Ігор Дем’янчук зауважив, що така служба є не менш важливою, аніж звичайна, і військові, що проходять альтернативну службу, будуть виконувати завдання в тилу.

Джерело: risu.ua з посиланням на 0352.ua

Ігор Дем’янчук зазначив, що «альтернативна служба запроваджується замість проходження строкової військової, та має на меті виконання обов’язку перед суспільством».

«В умовах воєнного стану кожен службовець потрібен. Є безліч завдань, які треба виконувати не лише на передовій, а й у тилу. Саме там можна залучати людей, що проходять такого роду службу», – додав Ігор Дем’янчук.

Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button