Домашня » Варто замислитись » Мало мати «Бога в душі» – потрібно одержати спасіння

Мало мати «Бога в душі» – потрібно одержати спасіння

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

За загальним уявленням багатьох українців, – бути віруючим – це знати, що Бог є і навіть думати, що Бог у мене в душі.

Правда, незрозуміло, звідки таке чітке впевнення, що сам Бог, Творець Неба і Землі, всього видимого і невидимого, чомусь має бути у конкретно взятій душі…

Хоча, не можна відкидати, що Бог, Святий Дух, може перебувати в душі людини, але це не відбувається автоматично, як само-собою розуміється.

Треба чітко усвідомити, що просто так в душі кожної людини – Бог не живе! І стверджування, що «Бог у мене в душі», може бути великим самообманом.

Є точні признаки, які свідчать, що Бог не є у душі людини, коли вона свідомо та регулярно чинить гріх! Чи матюкаєтеся, чи обманюєте, чи блудом займаєтеся, різними видами сексуальної розпусти, включно із гомосексуалізмом і лесбіянством, чи курите, чи постійно зловживаєте алкоголем, чи даєте і берете хабарі, чи крадете – список можна продовжувати… А також, про це свідчить те, що відсутня стабільна практика молитви, читання Біблії і відвідування Церкви.

Слово Боже чітко дає відповідь, як же саме Господь може поселитися у душі людини:
«Щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові, змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою» (Еф. 3:17-19).

Саме через віру, яка має вираження і в ділах, і в способі та стилі життя, Господь замешкує у серці, душі людини.

А початковим відліком подібної віри – є покаяння за свої гріхи та відвернення від негідного, гріховного життя:
«Покайтеся, і нехай же охреститься кожен із вас у Ім’я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете» (Дiї 2:38).

Більше про Бога:

Шлях покаяння відкриває двері до пізнання Ісуса Христа та отримання дару Святого Духа, який тоді замешкує у нас. І, проводячи чисте та безгрішне життя, ми маємо надію на спасіння наших душ

Тому, не варто себе обманювати, думаючи, що «Бог у мене в душі і я знаю, що Бог є, тому, що я віруючий». Такі думки точно не відповідають Святому Писанню і точно не приводять до спасіння душ наших.

Будьмо мудрими та не керуймося абсурдними уявленнями та думками

Сергій Гула

Попередня Стаття

Чотири неправильних погляди християн на політику

Наступна Стаття

Філіп Меланхтон – вчитель Німеччини

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *