війна

Для очищення території України від вибухонебезпечних предметів може знадобитися більше ніж 10 років

Згідно з даними пресофіцера Олександра Хорунжного, для очищення території України від вибухонебезпечних предметів може знадобитися більше ніж 10 років.

Джерело: Telegram

В ефірі національного телемарафону він заявив, що внаслідок повномасштабного вторгнення росії третина території України потенційно забруднена вибухонебезпечними предметами.

«Основні напрямки, за якими працюють сапери – це Донеччина, Миколаївщина, Харківщина, Херсонська область», – додав пресофіцер.

З початку повномасштабної війни в Україні техніки знешкодили понад 316 тис. вибухонебезпечних предметів і понад 2160 авіаційних бомб, очистивши понад 78 тис. га території.

Читайте також:

Хорунжий також розповів, що до початку повномасштабного вторгнення в ДСНС було близько 600 піротехніків, наразі їх вже близько тисячі. У 2023 році служба планує збільшити кількість спеціалістів до 1,5 тис. За його словами, служба також використовує роботів для розмінування в особливо небезпечних районах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button