Християнські новини

Маленька перемога угорців над лобі ЛГБТ

Угорці здобули невеличку перемогу над гомосексуальним лобі в Будапешті, після того як середовища захисту подружжя та сім’ї опротестували суперечливу ЛГБТ рекламну кампанію фірми «Кока-кола».

Раніше в цьому місяці найбільший виробник напоїв у світі розпочав кампанію промоції ЛГБТ. На вокзалах і автобусних зупинках з’явилися плакати, що представляли одностатеві пари, які п’ють популярний напій, і гасла: «Любов це любо», «Нуль цукру, нуль упереджень», або «Без цукру, без забобонів». Кампанія зіткнулася з широким протестом з боку суспільства і політиків, повідомляє Vatican News.

Понад 41 тисячу підписів під петицією на сторінці CitizenGO, а також бойкот продуктів фірми Coca-Cola у споживчих магазинах зробили так, що фірма усунула цю рекламну кампанію в угорській столиці. Голова CitizenGO в Угорщині, Ештер Займус, закликає до подальшого бойкотування Коли, яка не перестає лобіювати інтереси ЛГБТ. Подібний заклик у соцмережах скерував до людей прем’єр-міністр Віктор Орбан.

Більше про супротив ЛГБТ:

Петиція громадян Угорщини підкреслює, що інститут подружжя заснований на нерозривному зв’язку чоловіка й жінки, і що сім’я це фундаментальна одиниця для виживання народу. Вона закликає владу «тримати в послуху лобі ЛГБТ, щоб не завдавати шкоди публічній моралі». Петиція порушує також права батьків вирішувати, коли і як вони навчатимуть своїх дітей тематики людських стосунків.

[sc name=”futerblock” ]

Джерело: CREDO

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button