Home»Новини»ЛГБТ-лобі стимулює ООН закріпити десятки гендерів у міжнародному праві

ЛГБТ-лобі стимулює ООН закріпити десятки гендерів у міжнародному праві

0
Поширень
Pinterest WhatsApp
У новому договорі Генеральна Асамблея може відмовитися від визначення статі як “чоловічої та жіночої статі”, яке зараз міститься в міжнародному законодавстві, та схвалити визначення статі як “соціально сконструйованого”. Нове визначення відкриє двері для 100+ “гендерів” в обов’язковому праві.
“Комісія з міжнародного права” звернулася до ООН з проханням змінити визначення терміну “гендер” (маніпулятивний термін, див. [1]), щоб включити в нього окрім чоловіків та жінок увесь широкий спектр гендерів (100+), що позначатиме соціальну роль на основі понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”.
Рішення прийматиметься наприкінці цього місяця (жовтень 2019).
Якщо ООН його затвердить, то це буде тиском на національне законодавство багатьох країн, бо майже усі визначають “гендер” як “чоловік, або жінка”, а не соціальну роль, а там, де дозволено “перехід до іншого гендеру”, це відбувається за участі психіатричної комісії та після проходження певної процедури (що виявиться “дискримінацією” після того, як ООН прийме рівність усіх 100+ гендерів)

 Комісія, яка складається з представників ліволіберальних кіл запропонувала змінити новий договір про притягнення до кримінальної відповідальності за злочини проти людства, який буде розглянуто юридичними експертами Генеральної Асамблеї пізніше цього місяця.

Виконуючи цю рекомендацію, комісія наводить “декілька зрушень у міжнародному праві в галузі прав людини та міжнародному кримінальному праві”. Як доказ, комісія перераховує необов’язкові думки правозахисних органів та інших суб’єктів міжнародного права, які пропагують гендер як соціальний конструкт, включаючи поняття “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”.

Комісія цитує, наприклад, незалежного експерта ООН з питань захисту від насильства та дискримінації, що ґрунтується на сексуальній орієнтації та гендерній ідентичності, який написав, що гендер “є глибоко почуттєвим внутрішнім та індивідуальним гендерним досвідом кожної людини, який може або не може відповідати статі, яку людина отримує при народженні”.

У звіті також цитується прокурор Міжнародного кримінального суду, згідно з яким гендер не є біологічною реальністю, а “соціальною конструкцією”, пов’язаною з “супутніми ролями, поведінкою, діяльністю та ознаками, призначеними жінкам і чоловікам, дівчатам і хлопцям”. 

Більше про визначення статі:

Запит, ймовірно, викликає суперечки в Генеральній Асамблеї. Комісія заявила Генеральній Асамблеї в останні два роки, що вона не змінить жодного з визначень Римського статуту в цьому новому договорі. І він повернувся до слова через інтенсивне лобіювання з боку ЛГБТ-груп.

Ба більше, комісія повністю не враховує той факт, що більшість країн не розглядають гендерну силу як соціальний конструкт. Дійсно, органи ООН, на які посилається комісія, йдуть далі, ніж закони більшості країн.

Протягом 2019 року лише сім країн дозволяють зміну статі лише на основі самоідентифікації, повідомляє про-ЛГБТ-група  Amnesty International.

У більшості країн зміна ідентичності дозволяється лише після психіатричного визначення гендерної дисфорії або хірургічної операції з мутації сексуальної фізіономії людини. Крім того, деякі країни вимагають від осіб, які розлучаються з подружжям, і не дозволяють особам з дітьми змінювати стать.

Шостий комітет Генеральної Асамблеї планує розглянути доповідь Комісії з міжнародного права, де новий договір міститься між 28 жовтня та 6 листопада.

Джерело:lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Хто такі курди і чому Америка повинна їх захищати?

Наступна Стаття

Тисячі християн тікають із Сирії, Турецька армія продовжує наступ

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *