СвітХристиянські новини

Ліві анархісти здійснили осквернення церкви у Варшаві. Поліція не втручалася

30 березня 2021 року в центрі Варшави (Польща) місцеві ліві анархісти запалили факели перед входом у храм Святого Спаса та повісили на риштуваннях банер із вульгарним написом.

Повідомляє rodyna.org.ua з посиланням на pch24.pl.

Йдеться, що навіть через спалахи та густий дим біля церкви, служби, які відповідальні за громадський порядок, не зупиняли штурмувальників. Таким чином нібито служби давали можливість влаштовувати антикатолицькі «фестивалі» зневаги та агресії, повідомляє джерело.

Як зазначає портал TVP Info, штурм перед храмом Святого Спаса не приніс матеріальних втрат, і ніхто не постраждав від лівих акцій.

В соцмережах ліві кола пишаються профанацією церкви. Наприклад, Варшавська федерація анархістів написала у соцмережах: «Гарне дійство!». А у Twitter-профілі «Жіночого страйку» під фотографією нападу містився коментар: «Добраніч. У нації є дух. І гарна картинка так, до речі. Фото для Facebook Куби Ваттлі».

Однак Тимотеуш Зич, Віце-президент інституту Ordo Iuris, заявив, що організація не залишить напад без відповіді.

Читайте також:

Відомо, що крайня ліва частина Польщі користується такою ж безкарністю. Про це свідчить мінімальна реакція судової влади на низку провокацій, профанацій та нападів, здійснених після нападів на католицькі церкви.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!