Новини культуриХристиянські новини

Нова книга пастора Грега Гілберта «Хто такий Ісус?»

Грег Гілберт, магістр богослов’я, старший пастор Баптистської церкви на Третій авеню в Луїсвіллі, Кентуккі, США, автор книг «Що таке Євангеліє?» і «Чому варто довіряти Біблії?», написав нову книгу «Хто такий Ісус?» (у пошуках відповіді на найважливіше питання). Повідомляє Слово про Слово з посиланням на In Lumine Media.

«Ісус Христос – одне з найбільш відомих імен в історії людства. Одні люто відкидають Його, інші – Йому поклоняються. Чому? Ким же був Ісус, що про Себе заявляв і в чому сенс Його життя? Книга «Хто такий Ісус?» – короткий опис життя Ісуса, Його вчення і спадщини. Адресована нехристиянам, новозверненим в християнство та досвідченим християнам. Книга дасть свіжий погляд на Христа і значущість Його життя й служіння», – йдеться на сайті.

Зміст:
Передмова
1. А ви як думаєте?
2. Незвичайна людина, і навіть більше.
3. Цар Ізраїлю, Цар царів.
4. Великий «Я Той, що є».
5. Один з нас.
6. Тріумф останнього Адама.
7. Агнець Божий, жертва за людей.
8. Господь, Який воскрес та став Царем.
Післямова. За кого ви вважаєте Його?
Про книги «9 Ознак».
Читати безкоштовно уривок
«Ісус все робив з метою» текст глави

Що кажуть про книгу

Рассел Мор, президент комісії Південної баптистської конвенції з питань етики та релігійної свободи, автор книги «Усиновлені, щоб жити»
У всьому світі немає більш важливого питання, ніж питання, хто такий Ісус. Грег Гілберт, з його блискучим розумом і пастирським серцем, відповідає на це питання крок за кроком, глибокодумно і водночас ясно. Будь ви скептик, який вперше задумався над християнством, або людина, що вірить давно, ця книга приведе вас туди, куди потрібно потрапити будь-кому з нас – до слави Божої в Ісусі Христі.
Читайте також:

Деніел Л. Акін, президент Південно-східної баптистської богословської семінарії
Я завжди шукав невелику і ясну книгу про життя Ісуса, яку я порадив би охочим дізнатися правду про те, хто Він і що зробив. Тепер у мене є така книга – «Хто такий Ісус?» Грега Гілберта. Він має рацію: «Історія Ісуса – це не історія про хорошу людину. Це історія Того, хто заявив про свої права на престол». Вивчіть його докази й побачите, до яких висновків це вас приведе.
Марк Девер, пастор Баптистської церкви на Капітолійському пагорбі, Вашингтон, округ Колумбія; президент служіння «9 Ознак»
Безсумнівно християнська, але гранично тактовна і повна поваги до тих, хто ставиться до християнства скептично, ця книга допоможе вам уважно придивитися до Христа. Гілберт пропонує по-новому поглянути на знайомі біблійні історії, показуючи їхню справжню значущість. Книга написана майстерно, але просто і наповнена чудовим біблійним богослов’ям. У ній, читачі, ви знайдете запрошення прийти й особисто познайомитися з Ісусом.
Придбати книгу можна на сайті.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button