СвітХристиянські новини

Кожен 8-й християнин на планеті страждає за свою віру: 10 найбільш небезпечних для християн країн

Як повідомляє Open Doors, до 2021 року кількість переслідуваних християн у світі різко зросла. Ще рік тому гонінням піддавалися 260 млн людей. Кожен восьмий християнин у світі стикається з переслідуваннями й дискримінацією за те, що вірить в Ісуса Христа. Проте зараз же число переслідуваних християн досягло 340 млн. Повідомляє inlight.news з посиланням на Premier Christian News.

В Open Doors представили 10 найбільш небезпечних для християн країн:

 1. Північна Корея

Ціною за християнство в Північній Кореї давно став смертний вирок. А навіть якщо вас не вб’ють одразу, то відправлять в трудовий табір як політичного злочинця.

 1. Афганістан

ІДІЛ і Талібан, як і раніше, мають величезний вплив в Афганістані, при цьому Талібан контролює більшу частину країни.

*Талібан – ісламістський рух, що зародився в Афганістані. У 2003 році визнана ООН терористичною організацією.

 1. Сомалі

Іслам вважається важливою частиною сомалійської самобутності, і, якщо хтось із сомалійців підозрюється в наверненні до християнства, йому загрожує велика небезпека. На членів їхньої сім’ї, клану або спільноти будуть тиснути, залякувати або навіть позбавляти життя. Жінок можуть зґвалтувати та насильно видати заміж.

 1. Лівія

У Лівії немає свободи слова, свободи релігії та вкрай обмежена можливість церковного життя. Хоча в країні проживає близько 34 500 християн, лише невелика їх кількість (приблизно 150) – лівійці, більшість з них – емігранти та робочі-мігранти.

 1. Пакистан

Пакистанські закони про богохульство широко використовуються проти християн, а ісламські екстремістські групи люто «захищають» ці закони, нападаючи на тих, хто, як підозрюють, їх порушив, і вбиваючи їх.

Читайте також:

 1. Еритрея

Урядові сили безпеки відстежують телефонні дзвінки, стежать і проводять незліченні рейди, спрямовані на затримання християн і припинення діяльності домашніх церков. Християни можуть бути заарештовані та поміщені у в’язницю без суду.

 1. Ємен

Християни в Ємені зазвичай зберігають свою віру у таємниці, тому що, якщо їх виявлять, їм загрожує смертна кара. Виходити з ісламу заборонено.

 1. Іран

Іранський уряд розглядає звернення мусульман в християнство як спробу західних країн підірвати ісламське правління Ірану. Найбільше переслідуються християни мусульманського походження, в першу чергу з боку уряду, але також з боку їхніх сімей і громад.

 1. Нігерія

В Нігерії за віру вбивають більше християн, ніж в будь-якій іншій країні. Жорстокі напади з боку «Боко Харам», мусульманських бойовиків-пастухів фулани, ISWAP (філія ІДІЛ) та інших ісламських екстремістських груп, на жаль, стали звичними на півночі та у центральній частині країни, і все більше проникають на південь.

 1. Індія

Індуїстські екстремісти вважають, що всі індійці повинні бути індуїстами, а для цього країна повинна позбутися християнства та ісламу. Для досягнення цієї мети вони використовують масштабне насильство. Найбільшого утиску та гніту зазнають християни індуїстського походження.

Повідомляється, що на тлі того, як градус переслідувань у світі неухильно зростає і число переслідуваних стає все більше, потрібно підтримувати в молитві тих, кому віра в Ісуса може коштувати свободи й навіть життя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. Правильно писати “позбутися християнства…”, а не позбутися ВІД християнства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button