РелігіяХристиянські новини

Франклін Грем стверджує, що схвалення Папою Франциском гомосексуалізму в кінцевому підсумку спотворює Слово Боже і применшує спокутну роботу Христа

Євангеліст Франклін Грем заявив, що висловлювання Папи Римського про можливість гомосексуалістам створювати цивільні союзи суперечить Святому Письму. Повідомляє БОГ.NEWS з посиланням на сторінку Грема у Facebook.
«Біблія вчить, що, коли Бог створив людську расу: «Чоловіком і жінкою Він їх створив, і поблагословив їх…» (Буття 5:2а). Перша сім’я складалася з чоловіка та дружини, потім їх дітей, що показує, як Бог визначає основний соціальний осередок суспільства, – сім’ю. Біблія ясно дає зрозуміти, що Бог не схвалює, коли “… їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові» (До Римлян 1:26-27), – написав Грем.

Євангеліст підкреслив, що любов Бога «всеосяжна» і грішники можуть прийти до Нього, звернувшись до Його Сина Ісуса Христа з вірою і покаянням. Грем стверджує, що схвалення Папою Франциском гомосексуалізму в кінцевому підсумку спотворює Слово Боже і применшує спокутну роботу Христа.

«Для Папи Франциска спроба нормалізувати гомосексуалізм означає сказати, що Святе Письмо помилкове, що наші гріхи насправді не мають значення і що ми можемо продовжувати жити в них, – продовжує він. – Якби це було правдою, тоді б не знадобилися смерть, поховання і воскресіння Ісуса Христа. Хрест був би марним. Ніхто не має права або влади применшувати жертву Христа від нашого імені».

Грем стверджує, що любов Бога до людства безмежна, зазначивши, що, згідно з Біблією, людина може стати частиною Його сім’ї через покаяння.

«Так, Бог дає зрозуміти, що Він любить нас і хоче, щоб ми були частиною Його сім’ї, але Він також розповідає, як це може статися. Біблія говорить: “Покайтеся ж та наверніться, щоб Він змилувався над вашими гріхами, щоб часи відпочинку прийшли від обличчя Господнього…» (Дії 3:19-20а), – зазначив євангеліст.

Грем підсумував, що відсутність каяття тягне за собою вічні наслідки для людської душі.
«Я хочу, щоб всі знали істину і знайшли спокій, який приходить тільки в тому випадку, якщо повністю віддати своє життя Йому і Його заповідям. Наслідки нерозкаяного, невіруючого серця, згідно з Писанням, – вічна смерть, – підкреслив Грем. – Якщо ми не покаємося і не отримаємо Його прощення, віддавши своє життя Йому, ми проведемо вічність як частина іншої сім’ї, коли ми покинемо цю землю – сім’ї засуджених».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. А хіба прихильне ставлення самого шановного євангеліста Франкліна Грема і, зокрема, до нинішнього – авторитарно-поліційного і агресивного кремлівського режиму в кінцевому рахунку не спотворює і не дискредитує Євангельську проповідь та, загалом, сучасне євангельське християнство в США?! :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button