Варто замислитись

Кнопка духовного відкладання: «Бог може почекати!»

Дослідники з Університету Нотр-Дам нещодавно дізналися, що 6 із 10 людей щоранку зазвичай натискають кнопку «Відкласти». Більшість людей, очевидно, прагнуть лише «ще п’яти хвилин!». Керівник дослідження  заявив: «Стільки людей дрімають, тому що багато людей хронічно втомлені».

Але чи замислювалися ви коли-небудь, чому деякі люди по суті роблять те саме з Богом? У їхньому житті або в їхньому серці спрацьовує тривога, даючи їм чітке відчуття, що Бог намагається привернути їхню увагу. Отже, що вони роблять? Вони натиснули кнопку відкладення. «Бог може почекати», — припускають вони. «У мене зараз є інші більш нагальні проблеми».

Якщо це відповідає вашій перспективі, чи можу я нагадати вам, що Бог створив вас і він любить вас? І ви точно постанете перед ним у Судний день, щоб дати звіт про своє життя. Наближається день, коли ви будете змушені встати з ліжка. Його просто не обійти. І чим раніше ви прокинетеся і вирішите свою найглибшу потребу, тим краще.

«Почекай хвилинку, Дене, — кажеш ти. — Хто ви такий, щоб стверджувати, що знаєте мою найглибшу потребу?» Це справедливе запитання. Я лише один із мільйонів віруючих, які знають правду про Ісуса Христа. Ми нічим не кращі від вас, і ми не заслужили отримати Божу ласку. Однак, вам теж потрібно прокинутися й усвідомити, що стосунки з Христом — це те, для чого ви створені. Якби ви були на моєму місці, я б сподівався, що ви поділитеся тим самим повідомленням зі мною.

Я не стверджую, що якщо ви покаєтесь у своїх гріхах і довіритесь тільки Христу для спасіння, ви станете досконалою людиною. Але ви почнете слідувати за Єдиним, Хто завжди досконалий у всьому. І ви відчуєте справжній мир у результаті спілкування з Христом через віру. Ви матимете «мир з Богом» (Римлянам 5:1) і щире бажання жити в мирі з іншими.

Наприклад, апостол Павло писав християнам у Римі: «Тож докладаймо всіх зусиль, щоб чинити мир і взаємне збудування» (Римлянам 14:19). Що перетворило колишнього гонителя християн на посла миру? Тільки одна річ має таку силу, і це благодать Божа.

Схожі статті

Коли ви стаєте послідовником Христа, ваше життя багато в чому змінюється. Ваше ставлення змінюється. Ваша поведінка змінюється. І ви починаєте жити з абсолютно новим світоглядом.

Як чудово пояснив колишній старший сержант армії США Рассел Герляйн : «Моя християнська віра вплинула на кожну сферу мого життя: сім’ю, кар’єру, те, що я роблю, що я думаю, що я кажу, де я був і де я йду. Християнство було не просто релігією, до якої я приєднався. Це були нові стосунки з Отцем, Сином і Святим Духом, які з часом стали ще багатшими. Я почав справді пізнавати Бога. Коли я пізнавав Його, Він продовжував перетворювати мене на образ Свого Сина, Ісуса. Навіть після чотирьох з половиною десятиліть я все ще зростаю у своїй вірі».

Святий Дух був посланий у світ, щоб пробудити нас до реальності наших гріхів і нашої потреби у спасінні. Ісус сказав: «А як прийде (Святий Дух), Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: тож про гріх, що не вірують у Мене; а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже; а про суд, що засуджений князь цього світу» (Івана 16:8-11).

Якби не Святий Дух, ніхто з нас ніколи б не зрозумів доброї новини Євангелія. Звістка про спасіння приносить користь лише тим, хто приймає її вірою. Апостол Павло писав: «Ми знаємо, що людина виправдовується не дотриманням Закону, але вірою в Ісуса Христа» (Галатам 2:16).

Що з вами? Ти все ще спиш і не помічаєш свій гріх і свого Спасителя? Якщо так, то дозвольте цьому проголошенню в Божому Слові глибоко проникнути у ваше серце: «Сплячий, вставай, і воскресни із мертвих, і Христос освітлить тебе!» (Ефесянам 5:14).

Тобто відверніться від своїх гріхів і довіртеся Ісусу, щоб Він змив їх. Покайтесь і будьте справжніми з Богом. І вірте, що Месія постраждав і помер на хресті, щоб ви звільнилися і були оголошені «невинними» в очах Бога.

Кожна безсмертна душа залишатиметься пильною протягом усієї вічності. Кожен на Небесах і Пеклі буде відчувати екстремальні умови назавжди. Одне місце набагато величніше, ніж ми можемо навіть уявити, тоді як інше набагато жахливіше, ніж ми можемо уявити.

Тому вам буде розумно негайно прокинутися і встати з ліжка. Це ваш дзвінок. Це твоє життя. Це твоя безсмертна душа. І це ваше вічне існування, що висить на волосині.

Ви чуєте, як дзвонить будильник? Чи ви сповнені рішучості продовжувати натискати кнопку відкладення до моменту, коли ви станете перед Христом у Судний день? Того дня буде надто пізно.

Читайте також:

Ну що ви скажете? Ви відвідаєте Ісуса прямо зараз і станете одним із його послідовників? Просто зізнайтесь у своїх гріхах перед Господом і отримайте від нього дар вічного життя на небесах. Якщо ви віддасте своє серце, душу та розум Спасителю, ви будете дуже раді, що це зробили!

Автор: Ден Делзелл

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
christianpost.com

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button