Світ

Китай вісім років поспіль залишається найгіршою країною за рівнем свободи інтернету

Китай вже восьмий рік поспіль визнається країною з найбільш обмеженою свободою в Інтернеті. З такими невтішними висновками нещодавно оприлюднила своє дослідження “Свобода в мережі 2022” правозахисна організація Freedom House, яка займається захистом релігійної свободи.

Джерело: persecution.org

З 1 вересня нові “Адміністративні заходи щодо релігійних інформаційних послуг в Інтернеті” в Китаї будуть повністю впроваджені на всій території країни. Правила, які покликані обмежити релігійний контент, яким окремим особам та установам дозволено ділитися в Інтернеті, частково впроваджувалися протягом останніх 6 місяців.

Згідно зі статтею China Christian Daily, “всі зареєстровані і підпільні церкви і християнські організації по всьому Китаю чекають, щоб побачити, як правила будуть ретельно виконуватися з 1 вересня”.

Правила почали діяти ще з 1 березня цього року. З того часу домашні церкви стали свідками того, як їх акаунти в WeChat були знищені, а вебсайти закриті або значно обмежені. Нещодавно ICC повідомив, що додаток, який широко використовувався католиками в Китаї, був закритий через те, що не зміг належним чином зареєструватися відповідно до цих нових обмежень.

Нові правила є частиною ширших зусиль китайського уряду, спрямованих на проникнення в релігійне вчення в Китаї китайського націоналізму і соціалістичної думки. Нові закони, що складаються з п’яти розділів і тридцяти шести статей, говорять про те, що проповідь в Інтернеті й обмін релігійним контентом повинні організовуватися і здійснюватися релігійними організаціями, які отримали “Ліцензію на надання послуг релігійної інформації в Інтернеті”.

Читайте також:

Просимо молитися за християн Китаю, які страждають від цих правил.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button