Канікули продовжують до 1 лютого: школи переходять на дистанційне навчання через надзвичайну ситуацію

В Україні через надзвичайну ситуацію в енергетиці очне навчання тимчасово призупиняють. Школи та інші заклади освіти або переходять на дистанційний формат, або продовжують зимові канікули до 1 лютого 2026 року — залежно від безпекової ситуації в регіонах.
Джерело: Міністерство освіти і науки України
Що вирішив уряд
Рішення ухвалив Кабінет Міністрів України за поданням Міністерство освіти і науки України. Воно стосується всіх рівнів освіти: дошкільної, загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої.
Обласні військові адміністрації разом з іншими центральними органами влади мають негайно ухвалити рішення з урахуванням рекомендацій регіональних комісій ТЕБ та НС.
Які формати навчання можливі
Місцева влада обирає один із двох варіантів:
-
дистанційне навчання;
-
продовження або запровадження зимових канікул до 1 лютого 2026 року.
Окремо про Київ
Для столиці Київська міська державна адміністрація має забезпечити продовження або встановлення канікул також до 1 лютого 2026 року. Заклади дошкільної освіти у Києві ухвалюватимуть рішення щодо роботи, виходячи з ситуації на місцях.
Пріоритет — безпека
У МОН наголошують: усі рішення приймаються з безумовним пріоритетом безпеки дітей, учнів, студентів та працівників закладів освіти.
Раніше Володимир Зеленський повідомив про запровадження режиму надзвичайної ситуації в енергетиці та створення постійного координаційного штабу в Києві.
Читайте також:







