Домашня»Новини»Християни, які живуть в районі китайського міста Ухань, просять про молитву

Християни, які живуть в районі китайського міста Ухань, просять про молитву

15
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християни, які живуть в районі китайського міста Ухань, зв’язалися з Фондом Варнава, просячи про молитовну підтримку. Один з контактів Фонду Варнава, родичі якого живуть недалеко від міста Ухань в Китаї, підтвердив всю серйозність ситуації з поширенням коронавірусу і закликав християн усіх країн молитися про Китай, повідомляє slovorposlovo.info з посиланням на фонд «Варнава».

«Це дійсно дуже серйозно, люди в страху. Близько одинадцяти міст-мільйонників на карантині. В Інтернеті величезна кількість відео, як люди просто падають на вулиці, кадри магазинів з порожніми прилавками, переповнених лікарень з несамовитими криками й стогонами, з накритими трупами в коридорах лікарень. А найгірше, лікарі в сльозах кажуть, що в новинах кажуть неправду, вони кажуть, що число тих, що заразилися і вмираючих набагато більше», – йдеться в повідомленні від контакту фонду «Варнава».

Є інформація, що не вистачає медперсоналу та медикаментів. Майже всі сидять вдома. Вулицями ходять тільки в масках.

«Одноразові фільтруючі маски стали на вагу золота; інші маски просто не приносять користі. Необхідні маски дуже важко дістати, а якщо і знайдеш, будь готовий викласти за неї кругленьку суму. Ми знайшли тільки дитячі маски. Поки я писав цей лист, прийшло повідомлення від поліції, що тепер в нашому місті деякі види транспорту будуть недоступні. А якщо хтось погано себе почуває і бажає при цьому залишити місто, він повинен зв’язатися за вказаним номером. Вірус підбирається все ближче і ближче, я дуже боюся за свою сім’ю, але намагаюся в усьому сподіватися на Бога. На жаль, місто Ухань всього в 600 кілометрах від нас. З цим нічого не поробиш, залишається тільки молитися, зміцнювати імунітет і підтримувати гігієну. Ми вирішили на якийсь час відмовитися від зустрічей і гостей. Думаю, не варто ризикувати. Віруючі всього Китаю та інших країн об’єдналися в молитві”.

Джерело: barnabasfund.ru

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Верховна Рада проголосувала, аби розглянути в другому читанні законопроект 0931 без консультацій з церквами

Наступна стаття

Королева Анна і Реймське Євангеліє єднають Україну зі світом

1 Коментар

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *