УкраїнаХристиянські новини

Російська влада оштрафувала у Євпаторії баптистську церкву за «незаконне» місіонерство

Через те, що церква євангельських християн-баптистів (ЄХБ) у Євпаторії тримала у себе в холі релігійні видання без зазначення назви релігійної організації, російська влада оштрафувала її. Повідомляє credo.press з посиланням на sova-center.ru.

Мировий суд судової дільниці № 40 Євпаторійського судового району визнав церкву винною за «здійснення релігійною організацією діяльності без вказівки свого офіційного повного найменування, в тому числі випуск або розповсюдження в рамках місіонерської діяльності літератури, друкованих, аудіо- та відеоматеріалів без маркування». Сума штрафу не повідомляється.

Пресвітер церкви ЄХБ повідомляє, що всі видання, які були не промарковані належним чином, вже знищені.

Також відомо, що раніше ця церква вже притягувалася до відповідальності за тією ж статтею.

Читайте також:

Нагадаємо, що в Тульській області (Росія) суд, без спеціального на те дозволу самої релігійної організації, притягнув до відповідальності двох адвентистів за вивчення Біблії та проведення богослужіння у власному молитовному будинку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button