П'ятидесятникиХристиянські новини

У Криму оштрафовано п’ятидесятників за незаконну місіонерську діяльність

Дві релігійні організації в Криму були оштрафовані у вересні за нібито незаконну місіонерську роботу.

У вересні окупанти в Криму завели дві нові адміністративні справи за релігійні переконання. За даними Кримської організації з прав людини, два позови ґрунтувалися на положеннях щодо незаконної місіонерської діяльності (ст. 5.26 Кодексу РФ про адміністративні злочини).

Джерело: crimeahrg.org

Едгар Бабаян, голова п’ятидесятницької організації «Нове життя», «Церква Християн Віри Євангельської» та керівник організації «Християн Віри Євангельської міста Ялти» зазнали через це переслідування.

В обох випадках «суд» оштрафував їх на 30 000 російських рублів.

Читайте також:

Правозахисниця заявила, що ця поведінка окупаційної влади Криму порушує Женевську конвенцію (IV) та Європейську конвенцію з прав людини, статтю 9 (Свобода думки, совісті та релігії). Загалом, з початку окупації в кінці вересня кримські правозахисні організації зареєстрували на півострові 132 справи за незаконну місіонерську діяльність. Загальна сума штрафів за цими позовами склала 1 803 500 російських рублів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button