ПолітикаХристиянські новини

Голова Верховної Ради заявив, що він прибічник родинних цінностей

Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради, заявив, що він прихильник родинних цінностей. Про це політик наголосив 11 червня під час зустрічі зі студентами Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Джерело: risu.ua з посиланням westnews.info

Під час зустрічі студент запитав Дмитра Разумкова про ставлення Голови ВР до законопроєкту про ЛГБТ. Політик відповів: «Я розумію, що ми повинні мати толерантне ставлення до всіх, але я все ж таки є прибічником родинних цінностей».

Відомо, що законопроєкт № 5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації» було зареєстровано у Верховній Раді 13 травня. Ініціатором документу виступив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Наразі законопроєкт перебуває на розгляді у профільному комітеті.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступала проти відповідного законопроєкту. Релігійні діячі вже зверталися до парламенту та Кабміну із закликом його відхилити.

Нагадаємо, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до парламенту та Кабміну з закликом відхилити урядовий законопроєкт № 5488 щодо боротьби з проявами дискримінації. Релігійні діячі переконані, що документ просуває гендерну ідеологію.

ВРЦіРО глибоко переконана, що згаданий законопроєкт № 5488 несе зміни, які становлять пряму загрозу конституційним правам та свободі слова. Адже усім, хто буде критикувати одностатеві стосунки, називати їх аморальними, гріховними, а також закликати обмежувати пропаганду такого неприродного способу життя, загрожуватиме переслідування та стягнення великих штрафів тільки за публічно висловлену позицію на користь природніх подружніх стосунків. Такі ж покарання будуть застосовуватись стосовно тих, хто виступатиме проти розширення прав ЛГБТ-осіб, зокрема у сфері усиновлення та подружніх відносин, і це стосується не лише релігійних діячів, а будь-кого зі свідомих громадян.

Читайте також:

У зверненні Рада Церков зауважила, що в України хочуть запровадити ідеологічно-медичні поняття «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність» до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення. На думку ВРЦіРО, так гендерна ідеологія просувається в законодавство країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button