Світ

Європейський та Всесвітній євангельські альянси оприлюднили заклик до молитви з нагоди Дня Незалежності України

Європейський і Світовий євангельські альянси опублікували спільну заяву, в якій пропонують кілька причин для молитви в День Незалежності України.

Джерело: evangelicalfocus.com

24 серпня Україна відзначатиме День Незалежності, а також у цей день виповнюється рівно 6 місяців з початку війни в країні.

З цієї причини Європейський та Всесвітній євангельські альянси (ЄЕА та ВЕА) виступили зі спільною заявою, в якій закликали церкви та віруючих у всьому світі виділити в цей день час, щоб помолитися за припинення війни в Україні.

«У цей День Незалежності ми хочемо заявити про нашу залежність від Бога, Того, Хто може принести справжній мир у серця кожної окремої людини, кожної родини і навіть цілих народів», – йдеться у спільній заяві.

«24 лютого 2022 року сталося неймовірне: російські війська перетнули кордон, розпочавши повномасштабний наступ на Україну. Прийдешньої середи, 24 серпня, у День Незалежності України, водночас виповнюється рівно пів року з початку війни, яка завдала великих втрат, болю та страждань. Приєднуйтесь до нас в особливий день молитви за Україну!», − йдеться у заяві.

Моліться про припинення страждань

За останні шість місяців мільйони українців були переміщені в межах своєї країни або втекли за кордон, причому багато сімей були змушені розділитися.

Тисячі солдатів були вбиті, через що десятки тисяч членів сімей були вбиті горем і дивувалися, чому їхні родичі втратили життя у війні, якої вони не просили.

Молімося за припинення війни, припинення загибелі людей, припинення руйнувань і жорстокостей і за початок зцілення.

Моліться, щоб глобальні наслідки припинилися

Наслідки на глобальному рівні продовжують відчуватися, оскільки мільйонам найбідніших людей у ​​світі загрожує голод.

Хоча у зв’язку з нещодавньою угодою, яка дозволяє експорт зерна з українських портів, з’явилися деякі ознаки надії, ситуація, як і раніше, викликає серйозне занепокоєння.

Молімося, щоб зерно потрапило до місць, де воно найбільше потрібне, щоб найбільш уразливі не страждали від наслідків війни.

Моліться за відповідь євангельської спільноти

Реакція євангельської спільноти в Європі та в усьому світі давала надію. Люди допомагали товарами, коштами, молитвами і гостинністю.

Багато людей відкривають власні домівки для біженців з України, а також тих з Росії та Білорусі, які відкидають війну і змушені були тікати до сусідніх країн.

Потреби залишаються великими, тому молімося за гостинність, солідарність і підтримку.

Моліться, щоб миру шукали не зброєю, а молитвами

На цей час цій війні все ще не видно кінця, оскільки російський уряд відмовляється виводити свої війська, і Україна повинна захищатися.

Попри те, що світ може продовжувати шукати зброю, щоб силою встановити мир і справедливість, ми знаємо, що справжній і міцний мир може бути досягнутий лише через безперервні молитви.

Дивлячись на Ісуса Христа, Князя миру, молімося, щоб серця змінилися і щоб зброя замовкла.

Протягом історії Бог дивовижним чином змінював безнадійні та жахливі ситуації, і Він може зробити це знову.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button