Новини суспільстваХристиянські новини

ЛГБТ-організація вимагає позбавити держфінансування студентів християнських установ та обмежити їх права

В США студенти-гомосексуалісти відчули себе дискриміновані у 25 релігійних кампусах по всій країні. Тому ЛГБТ-організація з Орегону вимагає обмежити права студентів християнських установ, які дотримуються традиційних переконань на сім’ю і гендер, а також позбавити їх грантів на навчання, студентських кредитів і будь-якої форми федеральної фінансової допомоги.

Джерело: sedmitza.ru.

29 березня 2021 року представники ЛГБТ подали федеральний позов проти Міністерства освіти США. Він був поданий від імені 33 колишніх і нинішніх ЛГБТ-студентів.

Як зазначається в позові, студенти стверджують, що навколишнє середовище в деяких релігійних школах токсичне для студентів ЛГБТ і має згубні наслідки для розуму, тіла і душі.

Однак юридична організація Alliance Defending Freedom від імені студентів християнських коледжів США подала клопотання про втручання в судовий процес.

Старший юрисконсульт організації та віце-президент щодо судових розглядів США Девід Кортман зауважує, що у позові федеральний уряд хоче сказати християнським школам: «Щоб продовжувати приймати студентів, які отримують федеральну фінансову допомогу, все, що вам потрібно зробити – це почати діяти всупереч своїм власним переконанням». Девід Кортман заявив, що це не розумно і не конституційно.

Читайте також:

Юрисконсульт підкреслив, що жоден суд не повинен задовольнити радикальне прохання переписати федеральний закон і застосувати силу до релігійних коледжів, позбавивши їх студентів настільки необхідної фінансової допомоги.

«З цієї причини ми просимо суд дозволити нашим клієнтам втрутитися в цей позов, щоб вони і їхні студенти могли захистити свої свободи відповідно до федеральних законів і Конституцією», – зазначив Кортман.

Нагадаємо, що згідно з новим Наказом Міністерства освіти і науки України (МОН), випускники духовних навчальних закладів 2019-2021 років можуть фактично втратити легітимність свого диплому і не зможуть його використати для подальшого навчання.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button